Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
Donnie
Posty: 709
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 7:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004r.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: Donnie »

Poniższe dane pochodzą ze źródła: http://LPMN.pl

Dobra jedziemy z tym koksem. Dopiero po tym pakiecie, będzie dłuższa przerwa.

Pakiet #69
  • Zestaw trójkowy:
    Queen - A Kind of Magic (149, 507, 504)
    Queen - Another One Bites the Dust (333, 484, 395)
    Queen - Bohemian Rhapsody (5, 7, 6)
    Queen - Innuendo (83, 78, 101)
    Queen - Killer Queen (476, 637, 539)
    Queen - Las Palabras de Amor (749, 805, 799)
    Queen - Radio Ga Ga (238, 258, 277)
    Queen - The Show Must Go On (55, 50, 53)
    Queen - These Are the Days of Our Lives (296, 268, 249)
    Queen - We Are the Champions (106, 154, 164)
    Queen - We Will Rock You (193, 226, 201)
    Queen - Who Wants to Live Forever (161, 204, 180)
    Queensryche - Silent Lucidity (972, 877, 705)
  • Propozycje do dodania:
    Queen - Bicycle Race (354, 528, -)
    Queen - Crazy Little Thing Called Love
    Queen - Don't Stop Me Now
    Queen - Friends Will Be Friends
    Queen - Heaven for Everyone
    Queen - I Want it All
    Queen - I Want to Break Free
    Queen - Love of My Life
    Queen - Mother Love
    Queen - Ride the Wild Wind
    Queen - Somebody to Love
    Queen - You Don't Fool Me
    Queen & David Bowie - Under Pressure
    Queens of the Stone Age - Make it wit Chu
    Queens of the Stone Age - No One Knows
    Quincy Jones - Ai No Corrida
    Quincy Jones - Soul Bossa Nova
Ostatnio zmieniony czw sty 09, 2014 10:30 pm przez Donnie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Donnie
Posty: 709
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 7:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004r.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: Donnie »

#69:

TAK:
Queen - A Kind of Magic
Queen - Another One Bites the Dust
Queen - Bohemian Rhapsody
Queen - Don't Stop Me Now
Queen - I Want to Break Free

Queen - Innuendo
Queen - Killer Queen
Queen - Radio Ga Ga
Queen - The Show Must Go On
Queen - We Are the Champions
Queen - We Will Rock You
Queen - Who Wants to Live Forever
Queensryche - Silent Lucidity
Quincy Jones - Ai No Corrida

R --> http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=383466#p383466
Ostatnio zmieniony czw sty 09, 2014 10:31 pm przez Donnie, łącznie zmieniany 2 razy.
SSupras
Posty: 249
Rejestracja: czw sty 12, 2012 11:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 494

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: SSupras »

#69 na TAK:
Queen - Bohemian Rhapsody (5, 7, 6)
Queen - Innuendo (83, 78, 101)
Queen - Radio Ga Ga (238, 258, 277)
Queen - The Show Must Go On (55, 50, 53)
Queen - These Are the Days of Our Lives (296, 268, 249)
Queen - We Are the Champions (106, 154, 164)
Queen - We Will Rock You (193, 226, 201)
Queen - Who Wants to Live Forever (161, 204, 180)
Queensryche - Silent Lucidity (972, 877, 705)
Queen - Heaven for Everyone
Queen - Somebody to Love
Queens of the Stone Age - No One Knows


Propozycje do literki "R" ode mnie (prócz tych, które już ktoś dodał):
Rammstein - Mutter
Rammstein - Amerika
Rihanna – Umbrella (nie wierzę, że to proponuję, ale ilość coverów zespołów rockowych do tej nowej w sumie piosenki obiektywnie pozwala stwierdzić, że chyba warto wrzucić ją do zestawienia)
Right Said Fred – I’m Too Sexy (podobnie, nie wierzę, że to proponuję, ale swego czasu to był taki hicior... )
Roxette – Joyride (haha, w dzieciństwie byłem megafanem Roxette, stąd ta ilość utworów ode mnie)
Roxette – Fading Like A Flower
Roxette – How Do You Do
Roxette – Sleeping In My Car
gżegoż

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: gżegoż »

R:
Rammstein - Amerika
Rammstein - Ich will
Rammstein - Links 2,3,4
Rammstein - Stripped
The Rasmus - In the Shadows
Reamonn - Star
Red Box - Hurricane (usunięte w 2012 r.)
Red Hot Chili Peppers - Can't Stop
Red Hot Chili Peppers - Dani California
Red Hot Chili Peppers - Otherside
Red Hot Chili Peppers - Road Trippin'
Red Hot Chili Peppers - The Zephyr Song
The Rembrandts - I'll Be There For You
Richard Marx - Hazard
Robbie Williams - Me and My Monkey
Robbie Williams - Supreme
Robbie Williams - The Road to Mandalay
Robbie Williams & Nicole Kidman - Somethin' Stupid
Robert Miles - Children

To na razie tyle. Być może coś jeszcze potem dorzucę, bo nie miałem jeszcze czasu, by tak szczegółowo poanalizować propozycje, jak przy poprzednich literkach.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: Miszon »

No to ja jeszcze:
Rammstein - Sonne
(chyba że jest, ale wątpię)
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: piotr1990 »

Pakiet #69

Tak:
Queen - A Kind of Magic (149, 507, 504)
Queen - Another One Bites the Dust (333, 484, 395)
Queen - Bohemian Rhapsody (5, 7, 6)
Queen - Innuendo (83, 78, 101)
Queen - Killer Queen (476, 637, 539)
Queen - Radio Ga Ga (238, 258, 277)
Queen - The Show Must Go On (55, 50, 53)
Queen - These Are the Days of Our Lives (296, 268, 249)
Queen - We Are the Champions (106, 154, 164)
Queen - We Will Rock You (193, 226, 201)
Queen - Who Wants to Live Forever (161, 204, 180)
Queensryche - Silent Lucidity (972, 877, 705)
Queen - Somebody to Love
Queens of the Stone Age - Make it wit Chu
Queens of the Stone Age - No One Knows

Nie:
Queen - Las Palabras de Amor (749, 805, 799)
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: wwas »

#69
(cóż, widocznie nie którzy wykonawcy muszą być reprezentowani trochę liczniej i nie można ich za bardzo ograniczać...)

Queen - Bicycle Race (354, 528, -)
Queen - Bohemian Rhapsody (5, 7, 6)
Queen - Crazy Little Thing Called Love
Queen - Don't Stop Me Now
Queen - Friends Will Be Friends
Queen - Heaven for Everyone
Queen - I Want it All
Queen - I Want to Break Free
Queen - Innuendo (83, 78, 101)
Queen - Radio Ga Ga (238, 258, 277)
Queen - The Show Must Go On (55, 50, 53)
Queen - These Are the Days of Our Lives (296, 268, 249)
Queen - We Are the Champions (106, 154, 164)
Queen - We Will Rock You (193, 226, 201)
Queen - Who Wants to Live Forever (161, 204, 180)
Queens of the Stone Age - Make it wit Chu
Queensryche - Silent Lucidity (972, 877, 705)
Quincy Jones - Ai No Corrida

na R:

R.E.M. - Leaving New York
R.E.M. - Nightswimming
Radiohead - No Surprises (256, -, -)
Razorlight - America
Republika - Arktyka
Republika - Nieustanne tango
Riverside - Concieving You (trochę sprzeczne z tym, co pisałem ostatnio o wykonawcach, których nie ma w polskim Topie, ale nie mogłem się powstrzymać)
Robert Johnson - Cross Road Blues (czyli nie zapominamy o lady :))
The Rolling Stones - Ruby Tuesday
westron
Posty: 737
Rejestracja: wt lis 27, 2012 9:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1991
Lokalizacja: Płock

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: westron »

Pakiet 70

Queen - A Kind of Magic (149, 507, 504)
Queen - Bicycle Race (354, 528, -)
Queen - Bohemian Rhapsody (5, 7, 6)
Queen - Innuendo (83, 78, 101)
Queen - I Want to Break Free
Queen - Radio Ga Ga (238, 258, 277)
Queen - The Show Must Go On (55, 50, 53)
Queen - These Are the Days of Our Lives (296, 268, 249)
Queen & David Bowie - Under Pressure
Queen - We Are the Champions (106, 154, 164)
Queen - We Will Rock You (193, 226, 201)
Queen - Who Wants to Live Forever (161, 204, 180)
Queen - You Don't Fool Me
Queensryche - Silent Lucidity (972, 877, 705)
Quincy Jones - Soul Bossa Nova
gżegoż

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: gżegoż »

#69:

Queen - Another One Bites the Dust (333, 484, 395)
Queen - Bicycle Race (354, 528, -)
Queen - Bohemian Rhapsody (5, 7, 6)
Queen - Heaven for Everyone
Queen - I Want it All
Queen - Innuendo (83, 78, 101)
Queen - Radio Ga Ga (238, 258, 277)
Queen - Ride the Wild Wind
Queen - The Show Must Go On (55, 50, 53)
Queen - These Are the Days of Our Lives (296, 268, 249)
Queen - We Are the Champions (106, 154, 164)
Queen - We Will Rock You (193, 226, 201)
Queen - Who Wants to Live Forever (161, 204, 180)
Queens of the Stone Age - No One Knows
Quincy Jones - Ai No Corrida
Quincy Jones - Soul Bossa Nova
wwas pisze:cóż, widocznie niektórzy wykonawcy muszą być reprezentowani trochę liczniej i nie można ich za bardzo ograniczać
Rzeczywiście z Queenem był duży kłopot i trzeba było sporo się nagłówkować. A i tak pozostają wątpliwości, czy się dokonało absolutnie trafnego wyboru... :know: No ale nie ma co już się dłużej zastanawiać.
wwas pisze:Riverside - Conceiving You (trochę sprzeczne z tym, co pisałem ostatnio o wykonawcach, których nie ma w polskim Topie, ale nie mogłem się powstrzymać)
Trochę to sprzeczne z tym, co sobie na początku założyłem i co deklarowałem, że nie komentuję czyichś głosowań i zgłaszanych propozycji, ale nie mogę się powstrzymać :wink: by nie skonstatować, że gdyby do zestawu mieli trafić jedni mistrzowie facebookowego wypaczania wyników listy :evil:, to powinni także i drudzy, czyli très.b :STOP: :?

A że tego wykonawcy nie ma w polskim topie, to bardzo dobrze - bo, jak sama nazwa wskazuje, to ma być polski top, a ten zespół nie nagrał nawet jednej piosenki w języku polskim.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: wwas »

Akurat ten utwór pochodzi z zamierzchłych czasów przedfacebookowych, a jego cechą wyróżniającą jest zajmowanie zaszczytnego pierwszego miejsca w podsumowaniu poczekalni - coś mu się chyba za to należy :)
gżegoż

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: gżegoż »

wwas pisze:Akurat ten utwór pochodzi z zamierzchłych czasów przedfacebookowych
Ale tu nie pisałem o utworze, tylko o wykonawcy, który organizuje te deformujące listową rzeczywistość internetowe akcje. Jeśli teraz w ten sposób postępują na liście, to gdyby ich starszy utwór trafił do topowego zestawu, to prawie na pewno robiliby to samo. I pewnie przyniosłoby to zaskakujące efekty, ale chyba jednak nie taka jest idea Topu Wszech Czasów. Choć pewnie forumowy fanklub tego zespołu by się cieszył - ale przecież TWC jest dla wszystkich słuchaczy, a nie tylko części forumowiczów.
wwas pisze: a jego cechą wyróżniającą jest zajmowanie zaszczytnego pierwszego miejsca w podsumowaniu poczekalni - coś mu się chyba za to należy :)
Zawsze się zastanawiałem, czy fakt przebywania przez 52 tygodnie (czy nawet 56, bo tego dokonał zespół Train) w poczekalni jest bardziej sukcesem tych utworów (że przez tak długi okres utrzymywały się "na powierzchni"), czy raczej klęską (bo jednak przez taki szmat czasu nie zdołały dotrzeć choćby do trzydziestego miejsca, co przecież wcale nie jest aż tak trudne do osiągnięcia). I do tej pory nie mam na ten temat sprecyzowanej opinii (oczywiście poza tym, że jak zwykle prawda leży gdzieś po środku - ale chyba jednak bliżej opcji nr 2).

A czy rzeczywiście za bicie rekordów poczekalni należy się miejsce w zestawie do głos. na TWC? :know: Moim zdaniem raczej jednak nie (no chyba, że utwór był wtedy bardzo popularny także w świecie pozatrójkowym albo w końcu jednak wszedł do podstawowego zestawienia i dobrze sobie w nim radził - casus "Cosmic Love"). Numer 2 podsumowania punktowego poczekalni to bardzo lubiany przeze mnie kawałek - i też miałbym go zgłosić jako propozycję do - jakby nie było - Topu Wszech Czasów, bo mi się podoba, a gdyby ktoś miał wątpliwości, to podeprzeć się jego wicemistrzostwem poczekalni? :know: Oczywiście tego nie zrobię, bo wiem, że to bez sensu, bo przecież to, nad czym pracujemy, nie ma być prywatnym zestawem każdego z nas, ale czymś na kształt idealnego zestawu, tworzonego z myślą o wszystkich słuchaczach.
Zresztą w czołówce tego zestawienia jest jeszcze kilka innych bardzo fajnych utworów - ale chyba nie o to chodzi, by je wszystkie proponować do zestawu, prawda? :STOP:

W każdym razie będę czekał na literkę T, by zobaczyć, czy będziesz konsekwentny :wink: i zaproponujesz także Train - Drops of Jupiter (jako rekordzistę pod względem tygodni spędzonych w poczekalni) oraz jakiś utwór zespołu très.b (bo różnica między jego facebookową akcją a tą prowadzoną przez Riverside polega tylko na tym, że ta pierwsza została ucięta przez redakcję, a ta druga ciągle jest przez nią tolerowana).

Przepraszam prowadzącego wątek za ten offtopik, będący wynikiem tego, że najpierw wwas nie mógł się powstrzymać, a potem nie mogłem powstrzymać się ja :P :wink:

A jakby jednak ktoś chciał pokontynuować ten wątek, to bardzo proszę o przemyślane i merytoryczne argumenty, a nie o napastliwy ton ani głupie wycieczki personalne.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: wwas »

gżegoż pisze:Jeśli teraz w ten sposób postępują na liście, to gdyby ich starszy utwór trafił do topowego zestawu, to prawie na pewno robiliby to samo. I pewnie przyniosłoby to zaskakujące efekty, ale chyba jednak nie taka jest idea Topu Wszech Czasów.
Nie chcę rozpoczynać na nowo dyskusji pt. "Lista a facebook", jednak niezależnie od opinii na temat wywoływanych w ten sposób deformacji, hurtowe blokowanie dostępu wszystkim wykonawcom, których fani są aktywni na facebooku, tylko dlatego że mogłoby to mieć jakiś wpływ na wyniki, byłoby deformacją bez porównania większą.
gżegoż pisze:A czy rzeczywiście za bicie rekordów poczekalni należy się miejsce w zestawie do głos. na TWC? :know: Moim zdaniem raczej jednak nie
Można mieć na ten temat różne zdanie - zgłaszając ten utwór, chciałem dać innym szansę zaprezentowania swojej opinii.
gżegoż pisze:czy będziesz konsekwentny :wink: i zaproponujesz także Train - Drops of Jupiter (jako rekordzistę pod względem tygodni spędzonych w poczekalni)
Oczywiście :)
gżegoż pisze: oraz jakiś utwór zespołu très.b
A tego nie, bo po pierwsze nie wiemy jak skończyłby utwór, gdyby nie wspomniane ucięcie (jeżeli już trzymamy się tej wersji, chociaż wcale nie jest to jedyna możliwa) - bardzo możliwe że tydzień na miejscu 10 i tak byłby szczytem jego osiągnięć. Po drugie, i ważniejsze, podczas wspomnianej akcji zespół był wykonawcą znikąd, nie ma więc w swoim dorobku żadnych wcześniejszych znaczących osiągnięć, które by się nadawały do zestawu.
Ostatnio zmieniony pn lip 22, 2013 3:27 pm przez wwas, łącznie zmieniany 1 raz.
pedroulus
Posty: 87
Rejestracja: sob lip 09, 2011 1:43 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1999
Kontakt:

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: pedroulus »

Pakiet #69
TAK
Queen - Bohemian Rhapsody (5, 7, 6)
Queen - Innuendo (83, 78, 101)
Queen - Radio Ga Ga (238, 258, 277)
Queen - The Show Must Go On (55, 50, 53)
Queen - These Are the Days of Our Lives (296, 268, 249)
Queen - We Are the Champions (106, 154, 164)
Queen - We Will Rock You (193, 226, 201)
Queen - Who Wants to Live Forever (161, 204, 180)
Queensryche - Silent Lucidity (972, 877, 705)

Propozycje do dodania:
Queen - Bicycle Race (354, 528, -)
Queen - I Want to Break Free
Queen & David Bowie - Under Pressure
Queens of the Stone Age - No One Knows
Quincy Jones - Soul Bossa Nova
gżegoż

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: gżegoż »

wwas pisze:1. Nie chcę rozpoczynać na nowo dyskusji pt. "Lista a facebook"
2. jednak niezależnie od opinii na temat wywoływanych w ten sposób deformacji, hurtowe blokowanie dostępu wszystkim wykonawcom, których fani są aktywni na facebooku, tylko dlatego że mogłoby to mieć jakiś wpływ na wyniki, byłoby deformacją bez porównania większą.
1. Też nie chciałbym znowu długo na ten temat dyskutować, ale w tym miejscu... nie mogłem się powstrzymać :wink:, bo ewentualne dodanie Riverside do zestawu prawdopodobnie spowodowałoby przeniesienie tych facebookowych patologii z LP3 na Top Wszech Czasów.

Choć z drugiej strony to zjawisko i tak już wpływa na wyniki TWC - rozmawialiśmy o tym na stronach 27-28 tego wątku. :( :?

2. Oczywiście, że nie jest możliwe blokowanie dostępu wszystkim takim wykonawcom (bo np. bez Depechów trudno byłoby sobie taki zestaw wyobrazić). Ale Riverside i im podobni "mistrzowie Facebooka" to jednak zupełnie coś innego i ich ewentualny brak na pewno nie byłby deformacją bez porównania większą (o ile byłby jakąkolwiek deformacją). Oni chyba jeszcze nie osiągnęli poziomu Topu Wszech Czasów - a jeżeli ktoś przedstawiłby argument, że jacyś inni wykonawcy o porównywalnym dorobku mają pojedyncze utwory w zestawie, to można byłoby odpowiedzieć, że ich brak stanowiłby formę "kary" za te nieczyste internetowe praktyki. Może nie byłby to jakiś bardzo przekonywujący argument, ale przynajmniej jakiś byłby. A motywacje w stylu "bo my w redakcji ich nie lubimy" (a chyba tylko tak można wytłumaczyć dotychczasowy brak wielu renomowanych wykonawców, np. The Prodigy, Judas Priest, Guano Apes, Garbage, Evanescence, Boney M i innych), tym bardziej nie są żadnymi sensownymi argumentami, prawda? :know:
wwas pisze:
gżegoż pisze: oraz jakiś utwór zespołu très.b
1. po pierwsze nie wiemy jak skończyłby utwór, gdyby nie wspomniane ucięcie (jeżeli już trzymamy się tej wersji, chociaż wcale nie jest to jedyna możliwa)
2. bardzo możliwe że tydzień na miejscu 10 i tak byłby szczytem jego osiągnięć.
3. Po drugie, i ważniejsze, podczas wspomnianej akcji zespół był wykonawcą znikąd, nie ma więc w swoim dorobku żadnych wcześniejszych znaczących osiągnięć, które by się nadawały do zestawu.
1. Zdaję sobie sprawę, że na temat tego, jak to naprawdę było z tym wypadkiem trèsa, możecie wiedzieć dużo więcej, niż ja (bo np. mogliście zapytać o to na zlocie), ale nie macie upoważnienia, by dzielić się tą wiedzą publicznie na forum. W takim układzie takie spekulowanie na temat tego, jak to mogło być, nie ma sensu. Ja jestem w gorszej sytuacji, bo mogę zdawać się tylko na domysły. I z takiego punktu widzenia to, że ów utwór wyleciał na skutek interwencji kogoś z redakcji (a nie dlatego, bo nagle dostał tak mało głosów), jest tak samo oczywiste, jak to, że ten nagły debiut na siedemnastym miejscu był wynikiem jakichś nieczystych zagrań (a nie nagłego pokochania go przez stałych słuchaczy listy). Jeżeli ktokolwiek sugeruje, że możliwe były także inne wersje wydarzeń, to znaczy, że musi wiedzieć coś więcej.

2. Raczej przypuszczam, że o ile ta akcja na Facebooku nagle nie zostałaby zakończona, to mógłby zajść jeszcze wyżej i jeszcze bardzo długo być na liście (być może nawet do dzisiaj). I teoretycznie też można byłoby wtedy mówić, że skoro ten zespół tak dobrze sobie w Trójce radzi i tak długo utrzymuje się na liście, to powinien dostać szansę także w topie. Ale to tylko gdybanie.
Ale tak samo można gdybać, jak radziłby sobie obecny facebookowy przebój Riverside, gdyby nie owo internetowe - jak to się ktoś kiedyś wyraził - żebranie o głosy? :know: Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne, że pobyłby na liście co najwyżej 5-6 tygodni i już by go nie było. I to podejrzenie opieram na bardzo mocnej przesłance: na tym, że poprzedni (moim zdaniem nieporównywalnie lepszy) utwór tego zespołu był w trzydziestce zaledwie 3 tygodnie i dotarł tylko do 24. miejsca.

3. Z tym oczywiście się zgadzam, tylko że zasadne jest pytanie, czy Riverside aby na pewno ma w swoim dorobku jakiekolwiek wcześniejsze znaczące osiągnięcia, które by się nadawały do zestawu? Przynajmniej jeśli chodzi o LP3, to tak naprawdę znaczący „sukces” odnieśli dopiero niedawno („sukces” piszę w cudzysłowie, bo przecież gdyby nie internetowe akcje, to by go nie było). Wcześniej, gdy tego typu nieuczciwości jeszcze nie były praktykowane, było z tym dużo gorzej. To fakt, że to przebywanie przez ponad 50 tygodni w poczekalni w jakimś stopniu jest pewnym osiągnięciem, no ale pisałem już wczoraj, że to jest bardzo względne, bo przecież prawie roczna niemożność awansu choćby na trzydzieste miejsce, jest jednocześnie dużą porażką.

Nie chciałbym już dalej ciągnąć tego tematu, bo to offtopic.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: wwas »

gżegoż pisze:Nie chciałbym już dalej ciągnąć tego tematu, bo to offtopic.
Ja też nie, więc tylko w skrócie:
gżegoż pisze:ich brak stanowiłby formę "kary" za te nieczyste internetowe praktyki.
Można uznać, że Riverside nie zasługuje na miejsce w zestawie, ale wolałbym, żeby odbyło się to na podstawie analizy jego dokonań, a nie w ramach jakiejkolwiek kary.
gżegoż pisze:I to podejrzenie opieram na bardzo mocnej przesłance: na tym, że poprzedni (moim zdaniem nieporównywalnie lepszy) utwór tego zespołu był w trzydziestce zaledwie 3 tygodnie i dotarł tylko do 24. miejsca.
Już dawno eksperci zaobserwowali prawidłowość: dużo lepiej radzą sobie te utwory, które oni uważają za słabsze. A tak poza tym: jesteś pewien, że podczas pobytu na Liście tamtego utworu na facebooku nic się nie działo?
gżegoż pisze:możecie wiedzieć dużo więcej, niż ja (bo np. mogliście zapytać o to na zlocie), ale nie macie upoważnienia, by dzielić się tą wiedzą publicznie na forum
Pozwolę sobie nieco zweryfikować Twoje wyobrażenia o zlotach. Otóż, tak naprawdę nie ma tam zbyt wiele okazji, żeby porozmawiać z prowadzącymi na tak poważne tematy - przez cały czas naszego pobytu na Myśliwieckiej są zajęci prowadzeniem audycji, co robią w pomieszczeniu studia, od którego my zlotowicze (z wyjątkiem tych, którzy mają szczęście akurat zapowiadać) jesteśmy oddzieleni grubą szybą. W rzadkich chwilach, kiedy wychodzą, czasu wystarcza na krótkie powitanie i ewentualnie wymianę paru niezobowiązujących opinii. Zresztą trudno oczekiwać, żeby z przyjemnością opowiadali nam o niezbyt przyjemnych szczegółach swojej pracy. Tak więc muszę Cię rozczarować - o sytuacji tego utworu wiem tyle samo, co Ty, też muszę polegać na domysłach, też podejrzewam w udział pewnych innych czynników, ale jeśli chodzi o szczegóły zdecydowanie nie używałbym słowa "oczywiste", zwłaszcza w odniesieniu do ewentualnych analogii z Riverside.
pedroulus
Posty: 87
Rejestracja: sob lip 09, 2011 1:43 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1999
Kontakt:

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: pedroulus »

moje propozycje na R

Robbie Williams - Angels
Robert Gawliński - O sobie samym
Robert Janson & Kuba Badach - Małe szczęścia

oraz do zestawu XX

2Pac - Changes
50 Cent - In da Club
Adiemus & Karl Jenkins - Adiemus
Amanda Lear - Enigma
Anastacia - Left Outside Alone
Andreas Johnson - Glorious
Archies, The - Sugar Sugar
Barry Manilow - Copacabana
Beyonce & Jay Z - Crazy in Love
Bing Crosby - White Christmas
Black Box - Ride On Time
Bracia - Niczego więcej
Clannad - Harry's Game
Czerwone Gitary - Biały krzyż
Daft Pank - Around the world
Deep Forest - Sweet lullaby
Eddie Vedder - Hard sun
Engelbert Humperdinck - Quando Quando
Enigma - Sadeness
Ennio Morricone - Chi mai
Ennio Morricone - The man with harmonica
Fort Minor - Where' you go
Gladys Knight - Licence to kill
Hanna Banaszak - Samba przed rozstaniem
Janet Jackson - Black cat
Johnny Cash - Hurt
Kenny Loggins - Footloose
Kim Carnes - Bette Davis Eyes
Los Del Rio - Macarena
Louis Armstrong - Hello Dolly
Marek Kościkiewicz & Artur Gadowski - Szczęśliwego Nowego Yorku
Mariah Carey - Hero
Modjo - Lady
gżegoż

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: gżegoż »

gżegoż pisze:Nie chciałbym już dalej ciągnąć tego tematu, bo to offtopic.
Nie chcem, ale muszem :?, więc:
wwas pisze:
gżegoż pisze:ich brak stanowiłby formę "kary" za te nieczyste internetowe praktyki.
Można uznać, że Riverside nie zasługuje na miejsce w zestawie, ale wolałbym, żeby odbyło się to na podstawie analizy jego dokonań, a nie w ramach jakiejkolwiek kary.
Przecież ta "kara" była w cudzysłowie. Może bardziej odpowiednim porównaniem byłaby "cenzura prewencyjna" :wink: Chodzi o to, że ta cała sytuacja z trèsem ogólnie została bardzo źle przyjęta przez wielu słuchaczy (wystarczy przypomnieć niektóre reakcje na forum) i przez część redakcji prawdopodobnie też. Zapewne był to dla nich także pewnego rodzaju kłopot i można przypuszczać, że gdyby byli w stanie przewidzieć to zamieszanie, to zapewne w ogóle nie dodaliby tego utworu do zestawu (bo przecież i tak pomijają tak dużo wykonawców, nawet nieporównywalnie bardziej renomowanych). No i teraz, gdy podobną sytuację łatwo można przewidzieć, można jej zapobiec poprzez prewencyjne niedodanie do zestawu piosenki zespołu, który wcale nie jest jakiś bardzo wybitny, a na dodatek w taki niezbyt uczciwy sposób zabiega o głosy.

No i pozwolę sobie sparafrazować Twoje zdanie: :wink:
Można uznać, że wymienieni przeze mnie wcześniej wykonawcy (a także sporo innych, choćby P.O.D. i The Offspring) nie zasługują na miejsce w zestawie, ale wolałbym, żeby odbyło się to na podstawie analizy ich dokonań, a nie z powodu tego, że redaktorzy nie darzą ich swoją sympatią albo zwyczajnie o nich zapomnieli. :|
wwas pisze:jesteś pewien, że podczas pobytu na Liście tamtego utworu na facebooku nic się nie działo?
Nie jestem, bo nie przeglądam regularnie oficjalnych stron goszczących na liście wykonawców ani tym bardziej ich profili na fb. Ale wydaje mi się wręcz niemożliwe, by tamten utwór tak szybko wyleciał, gdyby wtedy na ich fb odbywało się to samo, co teraz. Przypuszczam, że mogło być tak, iż członkowie zespołu poczuli się bardzo zawiedzeni niepowodzeniem "Celebrity Touch" i, nie chcąc doprowadzić przy następnym utworze do powtórki, wpadli na wiadomy pomysł. No i już od wielu tygodni mamy tego skutki :evil:
wwas pisze:Pozwolę sobie nieco zweryfikować Twoje wyobrażenia o zlotach.
Dzięki. Swoją drogą raczej mnie nie zachęciłeś, by kiedyś się na nim pojawić.
wwas pisze:Tak więc muszę Cię rozczarować - o sytuacji tego utworu wiem tyle samo, co Ty
OK, już wiem :) Ale mimo to jestem prawie przekonany, że na forum są osoby, które mają pełną wiedzę na temat tego, jak to było, tylko nie mogą o tym wprost napisać (tylko co najwyżej półsłówkami sugerować, że nie było tak, jak mi się wydaje, ale bez żadnych konkretów). Ale nieistotne - nie ciągnijmy już tego, tylko wracajmy do właściwego wątku! :)
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: wwas »

gżegoż pisze:
wwas pisze:Pozwolę sobie nieco zweryfikować Twoje wyobrażenia o zlotach.
Dzięki. Swoją drogą raczej mnie nie zachęciłeś, by kiedyś się na nim pojawić.
Ech, czyli tyle wysiłków na nic... ;)
Naprawdę jest wiele innych powodów, dla których warto :)
SSupras
Posty: 249
Rejestracja: czw sty 12, 2012 11:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 494

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: SSupras »

Ludzie, o co się tak spieracie? Mamy tu w tym wątku swego rodzaju demokrację, każdy może zaproponować każdy utwór (nawet "koko Euro spoko", a co!), a głosowanie zweryfikuje zasadność tego zgłoszenia.

I żadne płacze i żale nie zmienią tego, że jakiś utwór znajdzie się, albo się nie znajdzie w propozycji nowego zestawienia TWC. Zdecyduje "głos ludu". Szkoda czasu, miejsca i nerwów na odbijanie piłeczki. Jak będzie trzeba, to żeby uciąć dyskusję, sam zaproponuję Train i Riverside, a wszyscy sami zdecydują swoim własnym rozsądkiem, czy to była trafna propozycja, czy nie. Będzie szybciej i spokojniej, niż tak, jak to się teraz odbywa co do tych zespołów przez tą przydługą i nie na temat dyskusję.
gżegoż

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: gżegoż »

SSupras pisze:Szkoda czasu, miejsca i nerwów na odbijanie piłeczki.
Czasu może rzeczywiście trochę szkoda, ale nerwów tym razem nie było* :wink: Jak się rozmawia w kulturalny sposób, z wzajemnym szacunkiem dla rozmówcy i jego poglądów, to nerwów nie ma :) Fakt, że ostatnio na tym forum nie jest to zbyt częste zjawisko, ale na szczęście z wwasem można normalnie dyskutować :)
* no może trochę było z powodu tego, co się dzieje na liście na skutek wiadomych działań wiadomego zespołu, bo trudno mówić o takich zjawiskach z zupełnym spokojem :x
SSupras pisze:Jak będzie trzeba, to żeby uciąć dyskusję, sam zaproponuję Train i Riverside
Ależ nie będziesz musiał, bo ci drudzy już są zgłoszeni, a pierwsi też zostaną, bo już to zadeklarował wwas.
SSupras pisze:(...) nie na temat dyskusję.
W sumie to sam wcześniej napisałem, że to offtopic, ale nie do końca miałem rację, bo w zamyśle mamy w tym temacie dyskutować o zestawie do głos. na TWC - a to przecież dotyczy zestawu, więc nie jest "nie na temat". Ale zgadzam się, że lepiej już tego nie ciągnąć, tylko skupić się na pakietach i głosowaniach.


Tak więc zapowiadane wcześniej uzupełnienie propozycji do literki R:
R.E.M. - Find the River
R.E.M. - How the West Was Won and Where It Got Us
R.E.M. - Überlin
Red Hot Chili Peppers - Around the World
Red Hot Chili Peppers - Tell Me Baby
Ricky Martin - Livin' La Vida Loca
Ricky Martin - The Cup of Life (La Copa de la Vida)
Roxette - Crash! Boom! Bang!
Roxette - You Don't Understand Me
Röyksopp - What Else Is There?
The Rolling Stones - Love Is Strong
The Rolling Stones - Out of Control
pedroulus
Posty: 87
Rejestracja: sob lip 09, 2011 1:43 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1999
Kontakt:

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: pedroulus »

Literka C - moje zaległe głosy

Pakiet #16


Camel - Stationary Traveller (383, 132, 85)
(Carlos) Santana - Europa (Earth's Cry Heaven's Smile) (285, 522, 387)
(Carlos) Santana - Samba Pa Ti (134, 205, 153)
(Carlos) Santana feat. Rob Thomas - Smooth (804, 714, 521)
The Carpenters - (They Long to Be) Close to You (959, 1140, 1223)
The Cars - Drive (519, 395, 331)
Cat Stevens - Morning Has Broken (897, 713, 595)
Cat Stevens - Wild World (948, 868, 621)

Caesars - Jerk it Out
Camel - Lady Fantasy
Camel - The Snow Goose
The Cardigans - Lovefool
Carl Douglas - Kung Fu Fighting
Carl Perkins - Blue Suede Shoes
Carlos Gardel - Por Una Cabeza
(Carlos) Santana - Black Magic Woman
(Carlos) Santana - Corazón Espinado (805, -, -)
The Carpenters - We've Only Just Begun
The Cars - Just What I Needed
The Cascades - Rhythm of the Rain
Cat Stevens - Father and Son

Pakiet #17

Céline Dion - Falling into You (1344, 1139, 1269)
Céline Dion - My Heart Will Go On (964, 683, 727)
Céline Dion - Pour que tu m'aimes encore (1345, 962, 1160)
The Chemical Brothers - Galvanize (627, 738, 684)
Cher - Believe (1205, 1072, 1127)
Cher - If I Could Turn Back Time (1273, 1063, 1126)
Cher - The Shoop Shoop Song (It's in His Kiss) (1360, 1096, 1038)
Chicago - Hard to Say I'm Sorry (990, 1026, 946)
Chicago - If You Leave Me Now (1011, 682, 742)
Chłopcy z Placu Broni - Kocham wolność (469, 135, 163)
Chłopcy z Placu Broni - O Ela! (705, 355, 478)

Céline Dion - Because You Loved Me
Chad Kroeger feat. Josey Scott - Hero
Chaka Khan - I'm Every Woman
The Champs - Tequila
Cher - Strong Enough
Chesney Hawkes - The One and Only
Chic - Good Times
Chłopcy z Placu Broni - Kocham cię
The Chordettes - Mr. Sandman


Pakiet #18

Chris Isaak - Wicked Game (601, 465, 262)
Chris Rea - Josephine (950, 988, 845)
Chris Rea - Looking for the Summer (893, 909, 683)
Chris Rea - On the Beach (1317, 1322, 1153)
Chris Rea - The Road to Hell (894, 610, 451)
Christopher Cross - Ride Like the Wind (-, -, 1490)
Chubby Checker - Let's Twist Again (1077, 1117, 1017)
Chuck Berry - Johnny B. Goode (-, 573, 561)
Chuck Mangione - Children of Sanchez (81, 206, 193)
The Clash - London Calling (158, 168, 157)
The Clash - Rock the Casbah (532, 669, 601)
The Clash - Should I Stay or Should I Go (370, 278, 268)

Chris de Burgh - High on Emotion
Chris de Burgh - The Lady in Red
The Christians - Words
Christie - Yellow River
Christopher Cross - Arthur's Theme (Best that You Can Do)
Chuck Berry - Rock and Roll Music
Chumbawamba - Tubthumping
Clannad - Robin (The Hooded Man)

Pakiet #19

Classix Nouveaux - Never Never Comes (735, 530, 550)
Cliff Richard - Congratulations (1374, 1505, 1360)
Cliff Richard and the Young Ones - Living Doll (1358, 1468, 1318)
Cockney Rebel - Sebastian (-, 1065, 1045)
Cocteau Twins - Pandora (588, 380, 351)
Coldplay - Clooks (205, 235, 255)
Coldplay - In My Place (386, 333, 358)
Coldplay - Speed of Sound (461, 445, 547)
Coldplay - Viva la Vida (237, 230, 240)
Coldplay - Yellow (374, 261, 245)
Collage - Living in the Moonlight (1019, 685, 574)

Closterkeller - Władza
Cocteau Twins - Lorelei
Coldplay - Fix You
Coldplay - Life in Technicolor II
Coldplay - The Sciencist


Pakiet #20

Coma - Leszek Żukowski (39, 122, 119)
Coma - Spadam (-, 129, 136)
The Connells - 74 - 75 (-, 1106, 950)
Cool Kids of Death - Butelki z benzyną i kamienie (408, 491, 582)
The Corrs - Breathless (1244, 1317, 1387)
The Corrs - Only When I Sleep (1476, 1341, 1346)
The Cranberries - Animal Instinct (525, 710, 723)
The Cranberries - Zombie (66, 31, 28)
Crash Test Dummies - Mmm Mmm Mmm Mmm (831, 577, 603)

Coma - System
Coma - Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków (-, 186, -)
Commodores - Easy
Cool Kids of Death - Hej chłopcze
Coolio feat. L.V. - Gangsta's Paradise
The Corrs - What Can I Do?
The Cranberries - Just My Imagination
The Cranberries - Ode to My Family (823, -, -)
Crazy Town - Butterfly


Pakiet #21


Cream - Sunshine of Your Love (667, 471, 437)
Cream - White Room (786, 594, 641)
Creedence Clearwater Revival - Have You Ever Seen the Rain? (772, 674, 551)
Creedence Clearwater Revival - Proud Mary (1021, 932, 941)
Crowded House - Don't Dream It's Over (1403, 1018, 1119)
The Cult - She Sells Sanctuary (1088, 896, 833)
Culture Club - Do You Really Want to Hurt Me? (1229, 1234, 1169)
Culture Club - Karma Chameleon (1402, 1260, 1222)

Cream - Crossroads
Creed - With Arms Wide Open
Creedence Clearwater Revival - I Put a Spell On You
Culture Beat - Mr. Vain


Pakiet #22

The Cure - Friday I'm in Love (266, 228, 235)
The Cure - Just Like Heaven (279, 404, 334)
The Cure - Lovesong (224, 246, 247)
The Cure - Lullaby (85, 113, 115)
Cutting Crew - (I Just) Died In Your Arms (764, 1061, 1051)
Cyndi Lauper - Time After Time (-, 902, 693)
Czerwone Gitary - Kwiaty we włosach (-, 511, 458)
Czesław Niemen - Bema pamięci żałobny rapsod (48, 140, 167)
Czesław Niemen - Dziwny jest ten świat (9, 12, 13)
Czesław Niemen - Jednego serca (-, -, 335)
Czesław Niemen - Pod Papugami (196, 323, 307)
Czesław Niemen - Sen o Warszawie (124, 117, 121)
Czesław Niemen - Wspomnienie (179, 245, 207)
Czesław Śpiewa - Maszynka do świerkania (-, 437, 382)

The Cure - Boys Don't Cry (252, -, -)
Cyndi Lauper - True Colours
Czerwone Gitary - Anna Maria (-, 502, -)
Czerwone Gitary - Historia jednej znajomości
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: Yacy »

Pakiet #69

Queen - A Kind of Magic (149, 507, 504)
Queen - Another One Bites the Dust (333, 484, 395)
Queen - Bohemian Rhapsody (5, 7, 6)
Queen - Innuendo (83, 78, 101)
Queen - Radio Ga Ga (238, 258, 277)
Queen - The Show Must Go On (55, 50, 53)
Queen - These Are the Days of Our Lives (296, 268, 249)
Queen - We Are the Champions (106, 154, 164)
Queen - We Will Rock You (193, 226, 201)
Queen - Who Wants to Live Forever (161, 204, 180)
Queensryche - Silent Lucidity (972, 877, 705)
Queen - Bicycle Race (354, 528, -)
Queen - Love of My Life
Queen & David Bowie - Under Pressure
Quincy Jones - Ai No Corrida
Awatar użytkownika
Donnie
Posty: 709
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 7:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004r.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: Donnie »

Dobra, jedziemy dalej. Zaległości z wcześniejszymi pakietami mają jeszcze: Gary (68,69), Miszon (69) i Johnny (65-69).

Pakiet #70

Poniższe dane pochodzą ze źródła: http://LPMN.pl
  • Zestaw trójkowy:
    R. Kelly - I Believe I Can Fly (1061, 1388, 1210)
    R.E.M. - Drive (330, 359, 292)
    R.E.M. - Everybody Hurts (118, 171, 177)
    R.E.M. - Imitation of Life (889, 690, 579)
    R.E.M. - It's The End of The World (866, 905, 872)
    R.E.M. - Losing My Religion (68, 46, 43)
    R.E.M. - Man on the Moon (579, 449, 426)
    R.E.M. - Oh My Heart (-, 722, 887)
    R.E.M. - The Ove I Love (817, 671, 656)
    Radiohead - Creep (37, 77, 82)
    Radiohead - Karma Police (127, 172, 170)
    Radiohead - Knives Out (558, 814, 852)
    Radiohead - Paranoid Android (178, 269, 264)
    Radiohead - Street Spirit (Fade Out) (366, 311, 166)
    Rage Against the Machine - Killing in the Name (310, 265, 278)
    Rainbow - Street of Dreams (1227, 1049, 981)
    Randy Crawford - Almaz (899, 1366, 1329)
    Rare Bird - Sympathy (1078, 864, 1307)
    Ray Charles - Georgia on My Mind (-, 375, 587)
    Ray Charles - Hit the Road Jack (268, 174, 391)
    Ray Charles - I Can't Stop Loving You (864, 923, 1131)
    Ray Parker Jr. - Ghostbusters (1381, 1508, 1451)
  • Propozycje do dodania:
    R.E.M. - Find the River
    R.E.M. - How the West Was Won and Where It Got Us
    R.E.M. - I'll Take the Rain
    R.E.M. - Leaving New York
    R.E.M. - Nightswimming
    R.E.M. - Shiny Happy People
    R.E.M. - Überlin
    Radiohead - No Surprises (256, -, -)
    Rage Against the Machine - Wake Up
    Rainbow - Since You Been Gone
    Rainbow - Stargazer
    Rammstein - Amerika
    Rammstein - Du hast
    Rammstein - Ich will
    Rammstein - Links 2,3,4
    Rammstein - Mutter
    Rammstein - Rammstein
    Rammstein - Sonne
    Rammstein - Stripped
    Ramones - Blitzkrieg Bop
    Randy Crawford - Street Life
    Rare Bird - Passing Through
    The Rasmus - In the Shadows
    Ray Charles - What'd I Say
    Razorlight - America
Ostatnio zmieniony czw sty 09, 2014 10:31 pm przez Donnie, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Donnie
Posty: 709
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 7:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004r.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: Donnie »

#70:

R. Kelly - I Believe I Can Fly
R.E.M. - Drive
R.E.M. - Everybody Hurts
R.E.M. - Imitation of Life
R.E.M. - Losing My Religion
R.E.M. - Man on the Moon
R.E.M. - Shiny Happy People
Radiohead - Creep
Radiohead - Karma Police
Radiohead - No Surprises
Radiohead - Paranoid Android
Radiohead - Street Spirit (Fade Out)
Rage Against the Machine - Killing in the Name
Rage Against the Machine - Wake Up
Rainbow - Since You Been Gone
Rammstein - Amerika
Rammstein - Du hast
Rammstein - Sonne
Ramones - Blitzkrieg Bop
Randy Crawford - Street Life
Rare Bird - Passing Through

Ray Charles - Georgia on My Mind
Ray Charles - Hit the Road Jack
Ray Charles - What'd I Say
Razorlight - America
Ostatnio zmieniony czw sty 09, 2014 10:31 pm przez Donnie, łącznie zmieniany 1 raz.
gżegoż

Re: Wielka dyskusja o zestawie do głosow. na Top Wszech Czas

Post autor: gżegoż »

#70:

R.E.M. - Drive (330, 359, 292)
R.E.M. - Everybody Hurts (118, 171, 177)
R.E.M. - How the West Was Won and Where It Got Us
R.E.M. - Losing My Religion (68, 46, 43)
R.E.M. - Man on the Moon (579, 449, 426)
R.E.M. - Überlin
Radiohead - Creep (37, 77, 82)
Radiohead - Karma Police (127, 172, 170)
Radiohead - Paranoid Android (178, 269, 264)
Radiohead - Street Spirit (Fade Out) (366, 311, 166)
Rage Against the Machine - Killing in the Name (310, 265, 278)
Rammstein - Amerika
Rammstein - Ich will
Rammstein - Links 2,3,4
Rammstein - Stripped
Ramones - Blitzkrieg Bop
The Rasmus - In the Shadows
Ray Charles - Georgia on My Mind (-, 375, 587)
Ray Charles - Hit the Road Jack (268, 174, 391)
ODPOWIEDZ