dlaczego na liście nie było High hopes??????

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9816
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

dlaczego na liście nie było High hopes??????

Post autor: tadzio3 »

Zawsze mnie to ciekawiło, dlaczego na liście trójkowej w 1994 roku i w ogóle nie było piosenki Pink Floyd High Hopes, przecież to taki wielki przebój. ja słucham listy od 1995 roku, dlatego nie wiem, czy to było specjalnie, czy inaczej. Jeżeli ktoś wie, niech się odezwie. Z góry dzieki

ps. Ostatnio w ogóle zapomina sie o niektórych wykonawcach. Ani nie ma Comy (np Leszek Żókowski, Czas globalnej niepogody, ocalenie), lub zespołu Turbo, a nawet Armii
l.olek

Post autor: l.olek »

Kiedyś słuchacze mogli głosować na dowolny utwór usłyszany na antenie Trójki. Teraz tylko na to co jest na tzw. liście do głosowania. Tak czy inaczej widać wyraźnie, że ograniczono wybór. To chyba jakaś polityka, lansowanie tego co powinno się sprzedawać. Pytanie: kto wprowadza te utwory na liste do glosowania?

Wydaje sie, że p. Niedźwiedzki nie jest tu głównym decydującym - świadczą o tym inne jego audycje, gdzie prezentuje szeroki asortyment wspóczesnego rynku muzycznego. Skąd te tendencje do lansowania wybranej grupy utworów? Polityka odgórna? Nie od dziś wiadomo, że Trójka ,,schodzi na psy''- w tym temacie też?

l.olek
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9816
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Niestety i tutaj wchodzi komercha. Niedzwiecki ma coraz mniej do powiedzenia. Nie jest to juz jego autorska audycja- niestety
Protesty nic nie dawały.
Gość

Post autor: Gość »

Komercha jest już wszędzie....
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9816
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

szkoda że i tu...
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10245
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

tadzio3 pisze:szkoda że i tu...
A tego to nie rozumiem... niby gdzie ta ,,komercha''? Możesz kopsnąć konkreta? Gdzie? Kiedy? W jakich okolicznościach?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9816
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Np w lansowaniu przebojów popowych łatwo wpadających w ucho i dzięki temu przyciagając przypadkowych słuchaczy, a takich prezeciez trójka nie miała wcześniej
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9816
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Przepraszam, ale wyraziłem sie niejasno pisząc "szkoda, że i tu". Miałem oczywiście na myśli trójkowe radio, a w żadnym wypadku tego forum. Mogłem wyjaśnić wcześniej. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ODPOWIEDZ