Nasza Lista 8

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Aro »

Mógłbym napisać co odpadło z moich rozstawionych utworów, ale napiszę zupełnie odwrotnie.
Do TOP 32 przeszła cała pierwsza moja ósemka oraz wszystkie 4 propozycje które zgłosiłem do NL. Niesamowite :)
W kolejnej rundzie jedna trudna zagwozdka. nr 6 powalczy w bezpośrednim pojedynku z nr 8.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista 8

Post autor: krzysiek83 »

Miszon 14 września pisze:Po dzisiejszym dniu przesłuchiwania kolejnych kilkunastu utworów, a także 1 płyty (bo to raczej powinno być zgłoszone w konkursie Nasza Płyta, a nie Nasza Lista :lol: )
Już po bólu ;)
Ale samo to, że utwór przeszedł pierwszą turę znaczy, że sukcesem zakończył się ten eksperyment jakim była propozycja zgłoszenia Devil Doll.
Obiecuję, że nic podobnego z mojej strony się nie powtórzy.
Zagłosowałem, ale nie dostałem jeszcze potwierdzenia, mam nadzieję, że wszystko odbyło się jak należy.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

krzysiek83 pisze: Już po bólu ;)
Ale samo to, że utwór przeszedł pierwszą turę znaczy, że sukcesem zakończył się ten eksperyment jakim była propozycja zgłoszenia Devil Doll.
Obiecuję, że nic podobnego z mojej strony się nie powtórzy.
Zagłosowałem, ale nie dostałem jeszcze potwierdzenia, mam nadzieję, że wszystko odbyło się jak należy.
Spokojnie. Dopiero jutro zacznę liczyć głosy(ale cały czas można wysyłać).
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Nivo »

A ja jestem zaskoczony, bo mnie się wyniki nawet podobają.

W głosowaniu na rundę I mam skuteczność ponad 50% (ho, nawet blisko 70%), a moje top4 nadal w grze.

Apropos Devil Doll - utwór przesłuchałem koło 3 razy, i pomimo świetnych momentów maniera wokalisty mnie odrzuciła od tego utworu. Estetyka obca moim gustom.
Odkryłem też niestety, że utwory dłuższe niż 16 minut podczas takiej zabawy jednak wzbudzają u mnie początkowo pewną niechęć, co jest smutnym symptomem.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4969
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Artur »

Tylko 12 par nie po mojej myśli, niestety odpadł mój nr 3 :( :( :( , wcześniej 4,5,9,11. Teraz 2 walczy z 8. Ostał się o dziwo mój rodzynek.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4969
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Artur »

Zagłosowałem, miażdżąca przewaga jednej ze stron 12 do 3, jeszcze nigdy tak nie miałem. Raz się wstrzymałem od głosu.
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista 8

Post autor: kajman »

Niby efekty głosowania dobre, bo 17:13, ale kolejna miazga moich faworytów. Ostały się numery 2, 4, 6, 7, 14 i 19, a siedem utworów z najlepszej 20 (plus nr 21) poleciało w tym numery 1 i 5. Dla mnie największym zaskoczeniem było odpadnięcie Białego królika i Chmurnego kultu. Obstawiałem wcześniej 4 utwory na kandydatów do zwycięstwa i cała czwórka nadal walczy.
Szokiem jest dla mnie, że nadal 2 moje utwory są w grze, szczególnie że ten, na który stawiałem najmocniej wypadł wcześniej. Szczególnie Jaskółka mnie zadziwia, bo pamiętam smutny los Bałwanka.
Tym razem wiem już, która strona wygra i nie są w stanie tego zmienić nawet 3 planowane dogrywki (wszystkie 3 między piosenkami ze środka stawki).
Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 802
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 1:40 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Yoda »

Jest średnio, mimo że z 30 utworów na które głosowałem w 2 rundzie przeszło 16.
Odpadły: moje numery 2, 4, 5, 8 + 7 utworów z czołowej 29
Czyli w obu rundach odpadło 17 utworów z mojej 29, czyli zostało 12.
Z moich utworów w grze został jeden
Najbardziej szkoda mi wypadnięcia Devill Doll, myślałem, że może znaleźć się nawet w pierwszej 4.
Ostatnio zmieniony czw paź 22, 2009 9:36 am przez Yoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Miszon »

A mnie się wyniki bardzo podobają. Ostało się jeszcze 17 utworów z mojej czołówki, w tym bodajże 8 z 11. W dodatku moja propozycja zwyciężyła z dość trudnym przeciwnikiem, co nie było takie pewne. W zasadzie dziwi mnie tylko (i to mocno) odpadnięcie Diannoyi. GOrzej, że teraz jest parę par, w których ścierają się kawałki z mojej 15-ki, ale ogólnie jest dobrze. Na pewno dużo lepiej niż w ostatnich dwóch edycjach, kiedy to od 1/4 to nie bardzo miałem komu kibicować.
Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 802
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 1:40 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Yoda »

W głosowaniu wygrali niebiescy 8:7
Awatar użytkownika
Kaczy1993
Posty: 1123
Rejestracja: sob sty 17, 2009 8:01 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Kaczy1993 »

Tragedia... Nie dość że wszystkie moje odpadły, to w grze nie ma już też moich numerów: 1,2,3,4,5,7 i 10 :nie: :STOP: :know:
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista 8

Post autor: dominik_fi »

niebiescy 77 czerwoni

Jak dla mnie nie jest tak najgorzej daje grają utwory z moich pozycji nr.: 1,2,3,4,6,7 i 11.


Mam nadzieję, że kolejny etap potrwa co najmniej do poniedziałku wieczorem. Ponieważ w ten weekend mam zjazd na uczelni i nie będę miał dostępu do komputera.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Kertoip »

ale tragedia.
wszystkie moje poszły w siną dal. w dodatku odpadły numery 1,4,8,11,14,20,21,22,24... i jeszcze dodatkowo taki fajny pojedynek mam: 7 vs. 9... no masakra... no i w sumie to dwunastu utworom naprawdę kibicuję.
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Nivo »

Kertoip pisze:ale tragedia.
[...]odpadły numery 1,4,8,11,14,20,21,22,24 [...] w sumie to dwunastu utworom naprawdę kibicuję.
Uważasz, że to tragedia? Zauważ, że w grze została 1/3 utworów, a ciągle prawie 2/3 z Twoich wybranych 11 jest w grze. Ponadto jeżeli kibicujesz ciągle 12 utworom to jest to prawie 40% z utworów jakie pozostały (ciągle ponad bezwzględna przeciętna). Nie jest to może powód do wybuchu radości, natomiast jeżeli uwzględniłeś już to, że ciężko kibicować obu sparowanym utworom, to powinieneś być wręcz szczęśliwym człowiekiem ;)
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista 8

Post autor: krzysiek83 »

Dobrze to przedstawiłeś Nivo.
Ja np. jakoś szczególnie kibicuję 7 utworom, w tym dwa spotykają się w parze.
Kilka utworów miłych mym uszom mam w zanadrzu, ale to nie to.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Kertoip »

Nivo pisze:
Kertoip pisze:ale tragedia.
[...]odpadły numery 1,4,8,11,14,20,21,22,24 [...] w sumie to dwunastu utworom naprawdę kibicuję.
Uważasz, że to tragedia? [...]
tragedia się kwalifikuje bardziej pod pierwszą część wypowiedzi, czyli odnośnie moich utworów ;) ale może i masz rację po części.
dobranoc, idę spać.
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista 8

Post autor: kajman »

U mnie8:6. Były 3 dogrywki, w których wygrali czerwoni, w tym jeden z niższej pozycji.
Ostatnio zmieniony pt paź 23, 2009 9:24 pm przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Gary »

U mnie wynik 11:5 dla jednej ze stron.
Niespodzianka: nr 13 wygrał z numerem 9 w rundzie eliminacyjnej.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza Lista 8

Post autor: tsch »

pozostały moje numery 1, 2, 4, 8, 9.
numer 4 pokonał numer 7, a numer 8 pokonał numer 6.

Czyli nie jest tak źle :-D
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Aro »

Aro pisze: W kolejnej rundzie jedna trudna zagwozdka. nr 6 powalczy w bezpośrednim pojedynku z nr 8.
Okazało się że była jeszcze jedna. W innej parze spotkały się numerki 13 oraz 5.
W obu przypadkach zwycięzcami okazały się wyżej rozstawione utwory.
W całym głosowaniu 7 : 5 dla jednej ze stron.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Nasza Lista 8

Post autor: neon.ka »

u mnie w głosowaniu 9:7 dla jednej ze stron.

jeśli chodzi o ostatnie wyniki, to nie napawały mnie one bardzo dużym optymizmem...
wypadły już obydwie moje propozycje, więc gram dalej bez swoich przedstawicieli.
z mojej 11 wypadły miejsce 6 - czego żal mi jest bardzo, bardzo i raczej się tego nie spodziewałam, miejsce 8 i 10.
no ale gra cała pierwsza piątka.
z miejsc troszkę dalszych szkoda mi szczególnie Szeli i Zacieru...[chociaż Zacier troszeczkę za długi...] :-(
Awatar użytkownika
Arkano
Posty: 3250
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 7:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: n. 283 - przełomowe
Lokalizacja: Śrem

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Arkano »

8:8
bez większych dramatów, trudności z wyborem raczej tylko w parach mniej interesujących,
wciąż trochę popłakuję po odpadnięciu Clann Zú w poprzedniej rundzie
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista 8

Post autor: kajman »

neon.ka pisze:z miejsc troszkę dalszych szkoda mi szczególnie Szeli
a dla mnie wypadnięcie Szeli to jedna z największych radości rundy. To utwór, przy którym najbardziej się męczyłem (chociaż nie zajął ostatniego miejsca).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Miszon »

Mnie też zirytował. Chociaż było kilkanaście takich, które oceniłem gorzej. Zamiar był ambitny, ale jego wykonanie... może lepiej było wybrać inny wiersz. Krótszy? Mniej przeze mnie lubiany?
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Nivo »

Um, to nie jest piosenka na podstawie ballady Mickiewicza, tylko współczesna przeróbka piosenki ludowej wywodzącej się z terenów wschodniej Polski, na podstawie której Mickiewicz napisał swoją balladę.

Mnie osobiście się bardzo podobała, choć specjalnego wsparcia ode mnie niestety nie uzyskała.
ODPOWIEDZ