Przebój roku 2010

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11826
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przebój roku 2010

Post autor: adameria »

A dla mnie pozytywne zaskoczenie to właśnie miejsce setne. :mrgreen: Dzięki, lady.
Przede wszystkim jednak dziękuję Yacemu za poprowadzenie plebiscytu, cierpliwość :wink: i podliczenie wszystkiego.
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Przebój roku 2010

Post autor: lady »

adameria pisze:Dzięki, lady.
Nie ma za co :)
A mnie bardzo ucieszył lider, choć zabrakło dla niego miejsca w mojej 30. Jednak był blisko :)
A bałam się że wygra jakiś koszmar :mrgreen: Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do takiego wyniku Alice !!!
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przebój roku 2010

Post autor: Miszon »

Przyznam szczerze, że wyniki są dla mnie szokujące. Tzn. Amnezja owszem się spodziewałem, ale tak poza tym to w pierwszej 10-ce tylko 6 kawałków mnie nie zaskoczyło.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Przebój roku 2010

Post autor: TomaszBr »

Miszon pisze:Przyznam szczerze, że wyniki są dla mnie szokujące. Tzn. Amnezja owszem się spodziewałem, ale tak poza tym to w pierwszej 10-ce tylko 6 kawałków mnie nie zaskoczyło.
Czyli trzy zaskoczenia? :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przebój roku 2010

Post autor: Miszon »

W zasadzie to nawet 4. Ale w tej górnej połówce głównie.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10721
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przebój roku 2010

Post autor: Neo01 »

Chyba przychylę się do wypowiedzi Miszona. W zasadzie dla mnie druga dziesiątka mogłaby być pierwszą i na odwrót - wtedy byłoby super. Z pierwszej głosowałem tylko na 1 kawałek, na szczęście na podium, choć tylko z brązem, natomiast z drugiej - aż na 5. No ale cóż, nie można mieć wszystkiego.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9781
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Przebój roku 2010

Post autor: tadzio3 »

Świetny numer 1, numer 2 zresztą też. Mimo sympatii do nr 3, wolałbym go zamienić na Katie
kwietniowa92
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 22, 2011 5:23 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Przebój roku 2010

Post autor: kwietniowa92 »

A mnie cieszy 36. pozycja Acute Mind :)
gżegoż

Re: Przebój roku 2010

Post autor: gżegoż »

Tym razem wypada mi się tylko cieszyć :D Na podium wyłącznie utwory, które otrzymały moje głosy :mrgreen: Oby tak w bieżących notowaniach listy! :twisted:
Choć rzeczywiście gdyby nie zaledwie jeden punkt, to podium wyglądałoby trochę gorzej. Cieszę się ponadto, że mój numer jeden, czyli Sabaton, załapał się do czołowej dziesiątki. Na początku mojego pobytu na Forum odnosiłem wrażenie, że spora część jego Użytkowników jest na ten utwór uczulona, ale jednak się okazuje, że nie tylko ja doceniłem ten w moim przekonaniu zdecydowanie najlepszy przebój minionego roku.
Co prawda w czołowej dziesiątce jest kilka koszmarków, ale nie ma co narzekać, bo liczy się to, że samo podium jest naprawdę zacne :D A i w drugiej dziesiątce są moi czołowi faworyci!
Krótko mówiąc: Forumowicze, trzymajcie tak dalej! :mrgreen:

Ogólna uwaga: zeszły rok był naprawdę dobry, jeśli chodzi o muzykę goszczącą na LP3. Wiele innych utworów wskazywanych przez Was też mi się podobało, ale niestety można było głosować tylko na 30. Sądzę, że bez problemu mógłbym ułożyć pięćdziesiątkę, a nawet sześćdziesiątkę! Tylko niestety wszystko zaczęło się psuć w okolicach początku grudnia :( Wówczas do trzydziestki dostało się mnóstwo koszmarnych utworów, a cała Lista zaczęła przechodzić ogromny kryzys. Który niestety moim zdaniem trwa do teraz. :( Ale widzę, że są już lekkie symptomy poprawy, bo w ostatnich tygodniach do zestawu dodano wiele ciekawych kawałków, a niektóre koszmary (jak choćby Red Box) się pożegnały. Mam nadzieję, że ten kurs nadal będzie się trzymał! :D
ODPOWIEDZ