Nasza Lista 8

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Łucek
Posty: 255
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Łucek »

no, proszę, pisałem o tym, ze NL potrafi zaskoczyć, a tu się okazuje, że mnie zaskoczyła... :D

w trakcie słuchania kawałki wydawały mi się raczej średnie, jednak teraz przesłuchuję sobie te oznaczone jako najlepsze i muszę przyznać, że nie jest źle: po ostrych przesiewach zostały aż 24 utwory!

powalczę z nimi i postaram się wkrótce zagłosować...
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista 8

Post autor: abd3mz »

Grycek pisze:Raczej na pewno przedłużę termin. Najprawdopodobniej do 13 października(dodatkowy weekend słuchania).
Kiedy podasz informację o zmianie terminu? Pytam, bo nie wiem czy mam się śpieszyć, czy mogę odpocząć.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

abd3mz pisze:
Grycek pisze:Raczej na pewno przedłużę termin. Najprawdopodobniej do 13 października(dodatkowy weekend słuchania).
Kiedy podasz informację o zmianie terminu? Pytam, bo nie wiem czy mam się śpieszyć, czy mogę odpocząć.
Dobra. Oficjalnie przedłużam.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Miszon »

4 razy po 3 godziny autobusem i są już 2 przesłuchania :lol: . Odrzuciłem ok. 45 utworów (dokładnie teraz nie pamiętam). Nadal wybija się około 10, ale jeden spadł do peletonu, a 2 weszły do ucieczki.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4976
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Artur »

Dziś rano jadąc do pracy i słuchając propozycji do NL8 (zostało mi 15 utworów), pomyślałem sobie, że mimo wszystko nasza zabawa jest mało popularna jak na ilość osób które biorą udział w głosowaniu na forumową listę, rzadko sie też chyba zdarza żeby głosował ktoś kto wcześniej nie umieszczał swoich propozycji (tutaj mam pytanie do Grycka czy taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce). Pewną przeszkodą jest pewnie fakt, że utworów jest całkiem sporo no i samo ściąganie ich z sieci zajmuje troszke czasu, no i odpowiednia reklama np podczas komentowania na żywo listy czy cotygodniowego głosowania na liste forumową (są to chyba wątki w które najwiecej osób zaglada) mogła by spopularyzować naszą zabawe. Przede wszystki jednak chyba decyduje łatwy sposób dostepu do propozycji. Mozna by było np. od 3 rundy wszystkie pojedynkujące się pary umieścić gdzieś w ogólnodostępnym chomiku gdzie by można ich posłuchać bez ściągania na dysk. Szkoda że tak wiele pieknych utworów słucha tak niewielu, a wiele propozycji jest dużo lepsza od tego czym karmią nas w propozycjach do LP3.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9781
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: tadzio3 »

Zgadzam się w zupełności.
A pomysł z Chomikiem i odłsłuchiwaniem bez ściągania bardzo trafny.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista 8

Post autor: krzysiek83 »

Artur pisze:Mozna by było np. od 3 rundy wszystkie pojedynkujące się pary umieścić gdzieś w ogólnodostępnym chomiku gdzie by można ich posłuchać bez ściągania na dysk.
Pomysł przedni.
Artur pisze: wiele propozycji jest dużo lepsza od tego czym karmią nas w propozycjach do LP3.
Myślę, że nawet 95% propozycji jest lepsza od połowy propozycji do listy...
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Nasza Lista 8

Post autor: neon.ka »

Artur pisze:rzadko sie też chyba zdarza żeby głosował ktoś kto wcześniej nie umieszczał swoich propozycji (tutaj mam pytanie do Grycka czy taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce).
ja tak głosowałam za pierwszym razem gdy trafiłam na tą zabawę, ponieważ było już po terminie zgłaszania propozycji, więc po prostu ściągnęłam wszystkie utwory i brałam udział w głosowaniu - zresztą tamtą NL uważam za bardzo udaną. :-)
od następnej edycji oczywiście już wrzucałam swoje propozycje.

U mnie zaczyna się powoli krystalizować czołówka. myślę, że pierwsze miejsce już nie ulegnie zmianie, a kolejne trzy mogą walczyć tylko między sobą. :-) teoretycznie takich naj naj mam 12 sztuk.
i od razu mogę się przyznać, że jednego utworu nie udało mi się niestety przesłuchać nawet jeden raz w całości. ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Miszon »

neon.ka pisze: i od razu mogę się przyznać, że jednego utworu nie udało mi się niestety przesłuchać nawet jeden raz w całości. ;-)
Mam podobnie. Mimo to go odrzuciłem. Zabrakło dosłownie kilku minut do przesłuchania całkowitego (a wcale nie był to ten z najdłuższych utworów).
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

Głosowało 5 osób na 40 utworów.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

Głosowało 6 osób na 48 utworów.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Martyr »

neon.ka pisze:
Artur pisze:rzadko sie też chyba zdarza żeby głosował ktoś kto wcześniej nie umieszczał swoich propozycji (tutaj mam pytanie do Grycka czy taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce).
ja tak głosowałam za pierwszym razem gdy trafiłam na tą zabawę, ponieważ było już po terminie zgłaszania propozycji, więc po prostu ściągnęłam wszystkie utwory i brałam udział w głosowaniu - zresztą tamtą NL uważam za bardzo udaną. :-)
i ja tak miałam przy pierwszym wydaniu naszej listy. nie dokładnie pamiętam co było przyczyną tego, że nie wrzuciłam swoich propozycji. ale może to że nie miałam zbyt dużo czasu bo byłam na ostatnim roku studiów i intensywnie pisałam prace magisterską. Więc tylko słuchałam prop. innych i głosowałam :wink:
Awatar użytkownika
iqh
Posty: 781
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Tychovia/Cracovia

Re: Nasza Lista 8

Post autor: iqh »

też się muszę przyznać do powyższego!
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

Głosowało 7 osób na 53 utwory.

[Edit] Teraz to 8 osób na 60 utworów.

A teraz 9 osób na 64 utwory.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista 8

Post autor: krzysiek83 »

Nie pamiętam jaki był rozrzut głosów w poprzedniej edycji, ale w tej dosyć mało utworów się chyba powtarza wśród głosujących.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Miszon »

Szczerze powiem, że w tym tygodniu słuchałem tylko 1 utworu z zestawu (3 razy). W ogóle mało muzy słuchałem (poza audycjami abd3mza i dwiema wtorkowymi to chyba tylko TuBarona po godzinie dziennie. No, w poniedziałek wieczorem na podniesienie na duchu słuchałem trochę dwóch ulubionych zespołów).
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9781
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: tadzio3 »

A tak w ogóle kiedy kończy się możliwość głosowania? Ja już uczyniłem to dawno, ale wiem, że wielu jeszcze nie. Nie ma jednak podanej dokładnej daty końca eliminacji. A widzę, że na pierwszej stronie widnieje data 6 października, która już minęła jak się dobrze orierntuję :wink:
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Aro »

Dla wielu z nas obecny tydzien jest trudnym okresem , dlatego nie wyobrażam sobie aby nie przedłuzyć terminu głosowania, nawet o kolejny tydzień .
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Yacy »

ja już mam wybraną grupę 22 utworów, ale też przychylam sie do propozycji Aro! Termin obejmujący cały przyszły weekend byłby bardzo dobry! Np. 19.10
kajman
Posty: 64248
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista 8

Post autor: kajman »

Zagłosowałem. Teraz będę czekał na wyniki. Mam w związku z tym prośbę (jeżeli jest ona możliwa do spełnienia) o podawanie do statystyk (głosowało na utworów) także informację ile punktów ma miejsce 64. Wtedy będę (i nie tylko ja), czy np. mój utwór z miejsca jest pewniakiem czy muszę liczyć na wsparcie innej osoby, żeby przeszedł.
Wśród utworów na które oddałem głos jest jeden, który wielu zaskoczy. Mnie też zaskoczył, bo po pierwszym przesłuchaniu był 73, a zakończył na miejscu 3.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

Yacy pisze:Termin obejmujący cały przyszły weekend byłby bardzo dobry! Np. 19.10
Nie możemy przedłużać eliminacji w nieskończoność. Mogę się zgodzić maksymalnie do 17.10 .
kajman pisze:Mam w związku z tym prośbę (jeżeli jest ona możliwa do spełnienia) o podawanie do statystyk (głosowało na utworów) także informację ile punktów ma miejsce 64.
Niestety nie mogę się na coś takiego zgodzić. To już trochę za dużo informacji. Może to wpłynąć na głosy kolejnych osób.

PS. Głosowało 12 osób na 77 utworów.
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Nivo »

Głosowałem już, ale może potarguję się - 18 o 18 wygląda na ładny termin. To dodaje jeszcze sporo niedzieli na ostatnie odsłuchy oraz spisanie głosów.
Ponadto taki termin zostawia sporo czasu dla pospiesznych na głosowanie na 1 rundę II etapu.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

Nivo pisze:Głosowałem już, ale może potarguję się - 18 o 18 wygląda na ładny termin.
Mówisz 18 o 18 - http://www.lastfm.pl/event/1211819+Star ... tober+2009
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Yacy »

Grycek, możesz potwierdzić konkretną datę i godzinę do kiedy oddajemy głosy? Bo ja na zlocie miałem 21, a teraz mam ... 22... Do 11 jak widać daleko... Czy ten 17.10 to już data oficjalna?
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

Potwierdzam oficjalnie.
Głosujemy do 17.10 godz. 22:00
ODPOWIEDZ