Nasza Lista V

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

IZA pisze:Utwór Łucka, z którym Kajman najprawdopodobniej miał kłopot jest tu: http://rapidshare.com/files/94516977/Th ... s.mp3.html
Z tego co pamiętam, to ze ściąganiem z rapida Kajman też ma problemy. Wybawieniem dla Kajmana są chomiki. :D
kajman
Posty: 64342
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Robinson pisze:Z tego co pamiętam, to ze ściąganiem z rapida Kajman też ma problemy. Wybawieniem dla Kajmana są chomiki. :D
Ja z prawie wszystkim mam problemy, bo jestem stary i niereformowalny. :lol: Z chomikami od pewnego czasu też, bo mi się flaszget pojawia, ale go wyłączam i utwór daje się zawsze jakoś ściągnąć.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Dopiero dziś udało mi się zakończyć pierwsze przesłuchanie wszystkich utworów. Poziom średni - moje 3 propozycje byłyby w mojej 5-tce. :P

Miszon, czy tytuł "He's still, he's numb, he's the pilot" jest poprawny?
Tu jest taki tytuł: "He's Simple, He's Dumb, He's the Pilot":
http://en.wikipedia.org/wiki/He's_Simpl ... _the_Pilot

Edycja: Z jakiegoś powodu, forum traktuje apostrof jako koniec adresu URL.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15342
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Heh, faktycznie, to zły tytuł. Może dlatego, że z pamięci to pisałem. Ale teraz spojrzałem na płytkę i faktycznie - prawidłowy tytuł to "He's simple, he's dumb, he's the pilot" :).
Przepraszam, że wprowadziłem Was w błąd. :oops:

PS. A plik jak nazwany jest? Tak z ciekawości pytam.
ku3a
Posty: 20952
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Miszon pisze:PS. A plik jak nazwany jest? Tak z ciekawości pytam.
He's still, he's numb, he's the pilot :-P
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15342
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Heh, zabawna pomyłka :).
Nie wiem szczerze mówiąc, co mnie tak zasugerowało :roll: .
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Poprawiłem w pierwszym poście. Niestety nazwę pliku już każdy sam musi sobie poprawić.

Co do tej edycji... Pierwsze miejsce w mojej jedenastce już jest zarezerwowane i to się raczej nie zmieni. Utwór przypomina mi najstarsze dokonania Genesis.
Jest bardzo dużo utworów, które są tylko "poprawne". Nie zaskakują mnie niczym. Już komuś pisałem, że po pierwszym przesłuchaniu wydawało mi się, że większość utworów brzmi tak samo, ale są perełki.
Obstawiam, że jeden z pośród dwóch utworów(nie powiem jakich) zajmie pierwsze miejsce. Po pierwszym głosie(narazie jedynym) moje przewidywania spełniają się w połowie.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Grycek pisze:Poprawiłem w pierwszym poście. Niestety nazwę pliku już każdy sam musi sobie poprawić.
Nie wszystko poprawiłeś, bo w drugim członie tytułu też jest błąd. :P
Rzeczywiście bardzo ciekawa pomyłka.
A jeszcze kilka dni temu Miszon próbował poprawiać tytuły innym osobom. :lol:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15342
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Grycek pisze:Poprawiłem w pierwszym poście.
Nie do końca.
Jeszcze jedna literka jest źle ;) (podpowiedź: w drugim członie).
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Już powinno być dobrze.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

mhm, zgadzam się z Wami. przy pierwszym przesłuchaniu rzeczywiście zaskakiwało, że wyglądało na to, że nie ma czego odrzucić na dzień dobry (chociaż ostatecznie odleciały dwa) ale zaskoczyło też, że nic nie spiorunowało totalnie (przy NL4 było inaczej). po drugim przesłuchaniu mam dwóch faworytów, obydwaj moim zdaniem mogą wygrać :P i więcej niż 10 utworów, z których będę ostatecznie wybierać. więc bolesna selekcja i tak mnie czeka...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15342
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Robinson pisze: A jeszcze kilka dni temu Miszon próbował poprawiać tytuły innym osobom. :lol:
A no właśnie :).

Ale widze, że te osoby nie ustosunkowały się do moich postów z linkami. Bo w sumie wychodzi na to, że są 2 wersje tytułu i każda pochodzi bezpośrednio od zespołu. Byłbym raczej za tym, by uznać za prawidłową tą że tak powiem ZAIKS-ową (czyli z płyty "minimax.pl 3" pochodzącą).
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

To ja juz nie mam pojęcia, którą nazwę uznać...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Grycek pisze:Obstawiam, że jeden z pośród dwóch utworów(nie powiem jakich) zajmie pierwsze miejsce.
Ja nie jestem w stanie tego obstawić. Jeszcze nigdy nie trafiłem zwycięzcy. Nawet nie wiem, czy w trójce znalazły się utwory, które typowałbym na zwycięzców poszczególnych edycji.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15342
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Grycek pisze:To ja juz nie mam pojęcia, którą nazwę uznać...
Dla kompromisu można by tak:

To nie (jest) moja historia

albo:

To nie moja historia (To nie jest moja historia)
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: nastoletni_duch »

A mi wyjątkowo ciężko idzie to przesłuchiwanie. Dopiero jestem przy użytkownikach przy literce k ;) i dotychczas jednej osobie udało się umieść aż trzy utwory w folderze TAK ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15342
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Ja mam za sobą 1,5 półtora przesłuchania (choć niektóre rzeczy nawet 4 razy słuchałem :) ), jak na razie bardzo liberalnie wywalam, dopiero 18 kawałków (ale po pierwszej turze nie wyrzucałem).
Za to w kolejnej turze raczej ostro pojadę.
W pierwszej kolejce wyróżniłem około 30 utworów, ale w drugiej kilka już spadło, także prawdopodobnie 3 przesłuchanie przeżyje około 20-25 kawałków (bo nie wykluczam, że coś moze jeszcze zaskoczyć pozytywnie). No i po 3-4 turze wywalę też pewnie swoje propozycje, bo jak na razie przeszły do trzeciej ;).
ku3a
Posty: 20952
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ja jestem w trakcie trzeciego przesluchania. pierwsze odrzuty byly po dwoch, bo po jednym to uwazam, ze kazdemu (prawie) trzeba dac nastepna szanse. no ale po drugim staralem sie sporo odsiac, bo przeciez im mniej odrzuce, tym wiecej czasu bede musial poswiecic przy nastepnej turze ;-). no i po dwoch przesluchaniach zostaly 42 utwory.
a musze sie wyrobic ze wszystkim do soboty, bo potem wyjezdzam na kilka dni.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Miszon pisze:
Robinson pisze: A jeszcze kilka dni temu Miszon próbował poprawiać tytuły innym osobom. :lol:
A no właśnie :).
Ale widze, że te osoby nie ustosunkowały się do moich postów z linkami. Bo w sumie wychodzi na to, że są 2 wersje tytułu i każda pochodzi bezpośrednio od zespołu. Byłbym raczej za tym, by uznać za prawidłową tą że tak powiem ZAIKS-ową (czyli z płyty "minimax.pl 3" pochodzącą).
Skoro nie odpowiedziałem kontrargumentem, bo takiego nie miałem to znaczy, że zaakceptowałem Twoją wersję tytułu. :)
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4985
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

Właśnie podsumowałem pierwsze przesłuchanie, pozostały mi 32 piosenki w tym 3 pewniaki. Propozycje niektórych osób przeszły w komplecie a niektórych nie.
Awatar użytkownika
mcgrat
Posty: 296
Rejestracja: wt lip 31, 2007 8:34 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mcgrat »

ja też już po pierwszym przesłuchaniu. mam jednego pewniaka na pierwsze miejsce a trzy utwory odpadły. 10 jest mocno zagrożonych a 4 ma mocna pozycję.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15342
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Wreszcie skończyłem pierwsze odrzucanie, czyli drugie dokładne przesłuchanie całości. Jak pisałem, było dosyć liberalnie, na razie zostało 45 utworów (wliczam moje). Ponad 20 kolejnych jest zagrożonych, ale dostanie jeszcze jedną szansę, bo część z nich wcześniej wydawało się, że bez problemu przejdzie do 3 rundy odrzutów (czyli wygląda na to, że półfinał to będzie i po 4 rundach będę miał czołówkę, ewentualnie dogrywka na kolejność zostanie).
edit:
Z ciekawości sprawdziłem i okazało się, że jeden użytkownik niestety już nie ma żadnej ze swoich 3 propozycji... Mimo, że żadna z nich zła nie była, nie wydawały się mieć szans w kolejnych rundach i wywaliłem z tego powodu.
Za to również 1 ma spore szanse na wielki sukces, bo wszystkie jego propozycje nie tylko przeszły, ale że tak powiem wysoko stoją u bukmacherów :lol: .
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4985
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

Udało mi się w koncu wyłonic 10 utworów na które oddam moje głosy, mam też 12 w zapasie, które jeszcze do konca nie odrzucam. Moja dziesiatke wybrałem spośród propozycji 8 forowiczów, czyli u dwóch osób wybrałem po dwa utwory. Ogólnie miałem wrażenie, że utwory często cos mi przypominały, z czyms tam mi sie kojarzyły. Starałem sie wybierać utwory "orginalne", z przykrościa stwierdzam że zagłosuje chyba tylko na jeden utwór Polski.
P.S. Pisząc słucham w tle propozycji i chyba bede musiał zweryfikować moją dziesiątke. Wszystko odwołuje.
kajman
Posty: 64342
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

A ja dopiero po pierwszym przesłuchaniu. Efekt - 18 piosenek odrzuconych. Refleksja - najwięcej emocji dawały mi covery. Odczucia na ten temat bardzo różne - od zachwytu, co można zrobić z przeciętnej piosenki, przez odczucie, że z g... nie można nic sensownego ulepić, do stwierdzenia, że wydaje się niewyobrażalne, jak można skopać świetne tematy.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

kajman - ja wrzuciłem dwa covery, więc z niecierpliwością czekam na zakończenie NL i przeczytanie Twojego komentarza (mam pewne przypuszczenie, że w dwa pierwsze przykłady to moje piosenki :))
ODPOWIEDZ