BLONDE REDHEAD _ 23

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: nie blonde redhead ale głosowanie forumowiczów

Post autor: Robinson »

yeti pisze:nie wsiakłem lecz żyję dalej..hehe
przyznaję ze trochę sie pogubiłem w tym wszystkim. Dużo gadania zero działania .
Oj, bardzo się mylisz - działanie było, ale pewnie nie zauważyłeś. Na Blonde Redhead i na Scorpions zagłosowało sporo dodatkowych osób.
yeti pisze:Ja głosuje bezposrednio na listę Trójki, nie wiem jakie jest przełozenie Lista forumowa a Lista Trojki? Jak sie głosuje na forumową???
Lista forumowa nie ma przełożenia na Listę Trójki, są to 2 różne kwestie - Kuba może udzielić więcej szczegółów.
yeti pisze:Jeśli możemy coś wylansować ( no skorpions to chyba jest samowystarczalny) yto ja b. chetnie. tylko jak.
Aż tak bardzo samowystarczalny się nie okazał, skoro akcja promocyjna gremialnego głosowania na LP3 dała "tylko" nieszczęśliwą siódemkę. A może "aż"?
Na zaproponowane przez Ciebie Blonde Redhead głosowało dużo z nas i potwierdzali to w innym wątku, dzięki czemu osoby te będą miały prawo do wyboru utworów, na które będzie się głosować grupowo w innym terminie.
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: nie blonde redhead ale głosowanie forumowiczów

Post autor: ku3a »

Robinson pisze:Lista forumowa nie ma przełożenia na Listę Trójki, są to 2 różne kwestie - Kuba może udzielić więcej szczegółów.
najlepiej bedzie doczytac szczegoly. Zasady glosowania na liste forumowa znajduja sie tutaj, a aktualne glosowanie tutaj.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: nie blonde redhead ale głosowanie forumowiczów

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:najlepiej bedzie doczytac szczegoly. Zasady glosowania na liste forumowa znajduja sie tutaj, a aktualne glosowanie tutaj.
A kontynuacja tego wątku znajduje się tutaj.
Zapraszamy do dyskusji tam, a pierwotny temat tego wątku, czyli utworu "23", chyba się wyczerpał.
yeti
Posty: 62
Rejestracja: sob cze 17, 2006 11:49 pm
Lokalizacja: BY THE SEA Gdańsk

Post autor: yeti »

no tak tylko skad mam wiedziec jakie piosenki sa desygnowane na listę trójki. juz na trójke zagłosowałem i nie mam dostepu do kawałków desygnowanych tam :( :(
ODPOWIEDZ