Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19811
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: jollyroger72 »

lady pisze: pt gru 01, 2023 10:48 pm Podziękowania dla (...) odpoczywających :wink:
Nie odpoczywam, bo również liczyłem :wink:
Poza tym wróciłem z nocnej wycieczki po hotelu, gdzie asystowałem Opowiadaczowi Historii :mrgreen:
czyku
Posty: 1072
Rejestracja: ndz lut 22, 2015 8:51 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: czyku »

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym notowaniu, w jakiejkolwiek formie. Szczególne podziękowania dla jollyrogera i temika za przygotowanie notowania.

Dobranoc
thestranglers
Posty: 670
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: thestranglers »

Ten zielony razi po oczach, nikomu więcej nie przeszkadza? :o
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 568
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: Konrad »

Jak na razie to Tygodniowa LadyPanklista przebojów. Niektórzy koledzy w ogóle nowości nie słuchają i przez prawie 3 lata na to samo głosują :lol: W dzisiejszych czasach każda lista posiada pewne grono "wywrotowców" świadomie "umniejszającą znaczenie listy" grupę bezideowców, ale wobec braku alternatywy nie pozostaje mi nic innego jak dalej tu głosować i cierpliwie czekać aż im się znudzi.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5459
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: barb42 »

Musisz uzbroić się w cierpliwość, nie znudzi się fanom.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19811
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: jollyroger72 »

temik3 pisze: pt gru 01, 2023 9:19 pm Grabażu jak już tam będziecie to prosiłbym o info czy RE czy SPA zagrali coś nowego.
Nic nowego nie zagrali, bo to BYŁ KIEDYŚ JAROCIN i były tylko utwory z lat 80-tych i początku 90-tych.
Każdy zagrał na swoim (dobrym) poziomie :wink:
gioconda2
Posty: 5817
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: gioconda2 »

Konrad pisze: sob gru 02, 2023 12:13 am"wywrotowców"
:roll:
Konrad pisze: sob gru 02, 2023 12:13 ambezideowców
:shock:
Czego to się człowiek dowiaduje o sobie po tylu latach życia :lol: ... Nigdy nie mów nigdy. Te nowe (dla mnie) epitety bardzo mnie rozbawiły :lol: Dzięki za wywołanie uśmiechu na mej twarzy :D

Nic nie poradzę na to, że bardzo ucieszył mnie powrót na szczyt mojego ulubionego numeru z mocno tu wałkowanej i nadreprezentatywnej płyty.
Bracie czarny119 - Twoja wiara uczyniła cuda. Byłam mniejszej wiary. Pozdrawiam.
"Siostra w bieli" :D
temik3
Posty: 17510
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: temik3 »

jollyroger72 pisze: ndz gru 03, 2023 11:08 am
temik3 pisze: pt gru 01, 2023 9:19 pm Grabażu jak już tam będziecie to prosiłbym o info czy RE czy SPA zagrali coś nowego.
Nic nowego nie zagrali, bo to BYŁ KIEDYŚ JAROCIN i były tylko utwory z lat 80-tych i początku 90-tych.
Każdy zagrał na swoim (dobrym) poziomie :wink:
Dziękuję za informację. Cieszę się, że jednak jedni i drudzy przetrwali (Róże z Orzechem?), mimo wielu przeciwności losu. Z informacji od Jarka wiem, że nagrywają (nagrali) trzy nowe utwory, ale w jakim miejscu one są to nie mam pojęcia. Co do Klatta to też gdzieś coś wspominał o nowości od nich. A od Róż to chciałbym coś nowego, bo dawno nic.
temik3
Posty: 17510
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: temik3 »

gioconda2 pisze: ndz gru 03, 2023 11:10 am Czego to się człowiek dowiaduje o sobie po tylu latach życia :lol: ... Nigdy nie mów nigdy. Te nowe (dla mnie) epitety bardzo mnie rozbawiły :lol: Dzięki za wywołanie uśmiechu na mej twarzy :D
A mówi to człowiek, który jak patrzysz na głosowania dokładnie jest tym samym o czym pisze :D :lol: . Zresztą patrząc na większość głosowań to głosują sami wywrotowcy i bezideowcy :D . Tylko, że jednym to przeszkadza innym nie. :lol:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19811
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: jollyroger72 »

temik3 pisze: ndz gru 03, 2023 12:27 pm (Róże z Orzechem?)
Tak.
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 568
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: Konrad »

temik3 pisze: ndz gru 03, 2023 12:31 pm
gioconda2 pisze: ndz gru 03, 2023 11:10 am Czego to się człowiek dowiaduje o sobie po tylu latach życia :lol: ... Nigdy nie mów nigdy. Te nowe (dla mnie) epitety bardzo mnie rozbawiły :lol: Dzięki za wywołanie uśmiechu na mej twarzy :D
A mówi to człowiek, który jak patrzysz na głosowania dokładnie jest tym samym o czym pisze :D :lol: . Zresztą patrząc na większość głosowań to głosują sami wywrotowcy i bezideowcy :D . Tylko, że jednym to przeszkadza innym nie. :lol:
Zgadzam się z tą opinią tylko częściowo. Ja nawet głosując na artystów klasycznych nie głosowałbym bez przerwy rok na jeden i ten sam utwór. Gdyby większość tak podchodziła najstarszych LP by już nie było. Tłumaczę sobie obecność tylu utworów LP słabością konkurencyjnych utworów z zestawu oraz właśnie wymienioną wcześniej naturą głosujących nieotwartą na nowości.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19811
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #182

Post autor: jollyroger72 »

Konrad pisze: śr gru 06, 2023 11:12 am Ja nawet głosując na artystów klasycznych nie głosowałbym bez przerwy rok na jeden i ten sam utwór.
No i spoko. Takie twoje podejście i prawo.
Lecz nic nikomu do tego, że ktoś ma chęć przez 150 tygodni głosować na ten sam utwór.
Więc w ogóle nie rozumiem kwestii podejmowania takiego tematu.
Jak na razie "Tego nie mogą..." było przez 46 tygodni na szczycie a "Krokodyle..." przez 42, co wcale nie jest wielkim "osiągnięciem".
Osobiście znam listę przebojów w Polsce, gdzie dwa utwory były po ponad 150 tygodni na szczycie i nadal śrubują swoje rekordy :wink:
Konrad pisze: śr gru 06, 2023 11:12 am Tłumaczę sobie obecność tylu utworów LP słabością konkurencyjnych utworów z zestawu (...)
I tu jest sporo racji.
Obecnie utwory LP, będące na szczycie, nie osiągają 100 punktów, więc teoretycznie łatwo je pokonać. Przypomnę, że w czasie "świetności" Ghosts Again osiągało po około 150 punktów.
ODPOWIEDZ