Jakie śledzicie inne listy przebojów?

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Przydałyby się jakieś archiwa tej listy. Swoją drogą ciekawe kompilacje - rock, soul, techno i hip-hop - jak widac duzo sie zmienialo w czasie istnienia tej listy.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Mam prpozycje: zrobmy osobny temat, umiescmy tam docelowe linki ze stacjam iradiowymi, ktore mozna sluchac przez internet, a pod nimi godzine i dzine, w ktorym emitowana jest w nim lista przebojów. chetnie bym posluchal czegos wiecej ;)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

prz_rulez pisze: oczywiscie wciaz jest to jedna z 5 najwiekszych stacji, ale z tego co wiem to chyba na tym ostatnim miejscu...
Czy na piątym miejscu stacji warszawskich, (ponad) regionalnych czy ogólnokrajowych ? Masz rację WA-WA zeszła na psy i słucham jej raz na pół roku jak chcę sobie odświeżyć pamięc co do polskich kawałków typu PAPA DANCE (nie myślę tu negatywnie). Czasem w Trójce też przydały by się audycje wspomnieniowe z dawnych lat listy. A była kiedyś taka ramówka, wspomnieniowa, 10 minutowa w Markowej audycji w soboty przed 17-tą. Marek zgrał dwa polskie utwory z listy. Bardzo żałuję, że zdjął ją z anteny i zaczął grać drugą pięćdziesiątkę z topu.

Z tego co pamiętam RADIO WA-WA jest rekordzistą z polskich stacji grającą najdłuższą listę przebojów "jak gdyby" bez przerwy (przerwy były między 20:00 a 6:00 rano - kto by wytrzymał). Było to chyba w 2002 roku lista zaczęła sie w poniedziałek rano a skończyła sie w piątek mocno po południu. Zagrano 500 utworów. Ach gdyby tak w Trójce podsumowanie np. 1500 notowań, ale wiem że to niemożliwe i nierealne.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

stavanger pisze:mam tylko pojedyncze piosenki nagrane na kasetę, ale poszukam bo kiedyś jakieś notowanie zapisałem.
Znalazłem jakieś notowanie (zapewne podsumowanie) bo przy niektórych mam punkty dopisane) daty nie ma ale chyba rok97 i było to albo podsumowanie roku albo półrocza listy

1. Ashes to ashes - Faith No More 334-18-1/2
2. Last cup of sorrow - Faith No More 268-19-2
3. Bittersweet symphony - The Verve 256-20-1/2
4. 12 groszy - Kazik
5. Man in black - Will Smith 225-16-1/2

Chyba że już masz to notowanie?
Jak chcesz to przepiszę tu cała 40stkę.
przepisz, przepisz, bardzo proszę. To mogło być jak piszesz podsumowanie 1997 roku. Wtedy górowały w RH bardzo mocne kawałki. JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK SPISANE, WYDRUKOWANE LISTY "RH" SPRZED 1610 NOTOWANIA LUB PODSUMOWANIA SPRZED 2002 ROKU to dajcie znać. Ta lista właśnie zakończyła działalność 16 lipca 2006 - OSTATNIE TO 2002 NOTOWANIE. Poznałem niedawno ludzi którzy kiedyś tworzyli Rozgłośnię Harcerską. Czy wiecie, że Oni byli tacy sami jak my (świetni kompani, inteligentni, wygadani, browaru nieomijali) tylko że 40 lat wcześniej. To piękna historia części polskiego jedynego "niezależnego" wtedy radia w Polsce.

Teraz może w numeracji (co-tygodniowej) przegonić ją tylko lista Trójki za jakieś 13 lat ??
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Zlikwidowali?! No to w takim razie trójka teraz góruje... Ale tam nadal jest jakaś lista... Czyli to, jak widać, bezsens. A z tego co wiem, to w WaWie są różne zespoły, a nie tylko Papa Dance ;) Grają rózne gatunki muzyki polskiej...no, ale raczej "Explosion" tam nie leci :D A wlasnie, na tej liscie w Radiostacji zdzwilo mnie MBrothers - Trebles - przeciez to ma przynajmniej ponad rok jak nie wiecej (A pewnie duzo wiecej)
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Cała 40 ( możliwe małe błędy w pisowni)

1. Ashes to ashes - Faith No More 334-18-
2. Last cup of sorrow - Faith No More 268-19-2
3. Bittersweet symphony - The Verve 256-20-1/2
4. 12 groszy - Kazik
5. Man in black - Will Smith 225-16-1/2
6. Na językach - Kayah
7. Anybody seen my baby - The Rolling Stones 209-12-1/4
8. Dosyć poważnie - Hey
9. Entredostierras - Heroes del silencio 203-27-4
10.Nie stało się nic - Robert Gawliński 199
11.Falling in love - Aerosmith
12. White open space - Manson (możliwe że chodzi o Marlin Mansona)
13.Hole in my soul - Aerosmith
14.OK OK nic nie wiem nic nie wiem - Bajm
15.Sztos - Kazik 157
16.Jenny - Edyta Bartosiewicz 154
17.Queen of New Orleans - Jon Bon Jovi
18.Love your death - Type of Negative
19.Elegantly wasted - INXS 145-10-1/3
20.Superman is dead - Our Lady Peace 140-11
21.Breathe - The Prodigy
22.Hedonism - Skunk Anansie
23.Helikopter - Golden Life
24.Rain... - Pistone... (tutaj niestety bardzo niewyraźnie jest zapisane)
25.Older - George Michael
26.Out of my mind - Duran Duran
27.Co ty tutaj robisz? - Elektryczne Gitary
28.Stripsearch - Faith No More 124-7-1/6
29.Useless - Depeche Mode
30.It-s no good - Depeche Mode
31.Don-t cry from me Argentina - Madonna
32.Tubthumping - Chumba Wumba
33.Kraina miłości - Bajm
34.Skłamałam - Edyta Bartosiewicz
35.Don't speak - No Doubt
36.Piękna i rycerz - Anita Lipnicka
37.Congo - Genesis 100-14-1/1
38.24 zachody słońca - Firebirds
39.The Memory remains - Metallica 96-7-2
40.Beautifull people - Marlin Manson
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

az dziwne ze tyle niezlych stacji przeszlo z pop-rocka do dance...
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2010
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

RH w NP

Post autor: djjack »

bobby-x pisze: (...)
JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK SPISANE, WYDRUKOWANE LISTY "RH" SPRZED 1610 NOTOWANIA LUB PODSUMOWANIA SPRZED 2002 ROKU to dajcie znać.
(...)
Mamy.
Tygodnik "Na Przełaj" drukował wyniki z czasów m.in. Polskiego Independenta i LPRH w połowie lat 80 :wink: . Były też podsumowania kwartalne, roczne i np. "Od Jarocina do Jarocina".
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Mamy. Również mam zeszyt z wycinkami z "Na przełaj" (tygodnik z bombowymi okłądkami). Dokladnie nie pamiętam, ale myśle, ze mam tam notowania z początku lat '90.

Rozgłośni Harcerskiej słuchało się na falach średnich, z uchem wręcz przyklejonym do radia. A pani Bozena Sitek była rewelacyjna.

Dzięki RH zaczeła się moja miłośc do Kultu (jak usłyszalem "Paradę wspomnień" - późno, co?). Pamietam, ze szczyty Listy nalezaly wówczas do Apteki, Oczy Cziornyje, Poszła Czołgiem - o takie wynalazki.

Jak będe w domu rodzinnym postaram się z piwnicy wygrzebać stare zakurzone zeszyty.

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

bobby-x pisze:JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK SPISANE, WYDRUKOWANE LISTY "RH" SPRZED 1610 NOTOWANIA LUB PODSUMOWANIA SPRZED 2002 ROKU to dajcie znać.
kiedyś, kiedyś, jak na chleb mówiliście jeszcze bep ;-) była taka gazeta "Na przełaj" i tam była drukowana Lista Rozgłośni Harcerskiej. Było to w latach 80-tych. Z tego co pamiętam gdzieś w swoich szpargałach mam powycinane listy z lat chyba 85-86. Jeśli tylko nie zapomnę i wrócę do domu około października wtedy poszperam poskanuję i udostępnię. Proszę ewentualnie raz na jakiś czas przypomnieć mi o tym fakcie na mejla - jotem3@wp.pl, bo pamięć już nie ta ;-)

A jak już mówimy o RH - to czy pamięta ktoś Bublotekę ???? Zaczynała się o 15.30 w piątek i była to wg prowadzących lista najgorszych polskich przebojów. Górowały tam przez wiele tygodni takie tuzy jak Bolter, Papa Dance, Krzysztof Krawczyk, Eleni. A prowadzący - a to ciekawostka - Grzegorz Miecugow i Andrzej Paweł Wojciechowski :-)

pozdrawiam
jacek
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Też pamiętam... złapać tą stację w Beskidzie Sądeckim było szalenie ,,cinżko'' (kiepska propagacja fal). Ale kawałki leciały przednie! O nagrywaniu można było zapomnieć, chyba że ktoś lubiał świsty i zaniki emisji, ale dzięki nim dowiadywaliśmy się o co ciekawszych perełkach tzw. Muzyki Młodej Generacji, Nowej Fali, etc. Kto te nurty jeszcze pamięta?

A Bozena Sitek prowadziła wraz z Pawłem Sito Listę Przebojów 3, Notowanie 254, z dnia 24.01.1987 — ktoś pamięta? może zaposiada nagranie... ok! żartowałem.
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

JaceK pisze:Też pamiętam... złapać tą stację w Beskidzie Sądeckim było szalenie ,,cinżko'' (kiepska propagacja fal). Ale kawałki leciały przednie! O nagrywaniu można było zapomnieć, chyba że ktoś lubiał świsty i zaniki emisji, ale dzięki nim dowiadywaliśmy się o co ciekawszych perełkach tzw. Muzyki Młodej Generacji, Nowej Fali, etc. Kto te nurty jeszcze pamięta?

A Bozena Sitek prowadziła wraz z Pawłem Sito Listę Przebojów 3, Notowanie 254, z dnia 24.01.1987 — ktoś pamięta? może zaposiada nagranie... ok! żartowałem.
tak - pamiętam, a czy Pani Bożenia nie była przypadkiem pierwszą i jedną z niewielu kobiet (potem były jeszcze tylko Alina Dragan, Beata Pawlikowska i chyba Pierzasta) prowadzącą Listę ?? A Paweł Sito prowadził jeszcze kilkanaście list. No a w Rozgłośni wtedy niezłą muzykę się słyszało - przede wszystkim polska alteranatywa - Armia, Siekiera, Tilt, Bakszysz, Gedeon Jerubal, Milion Bułgarów, Madame, ale i dobra zagraniczna muza - Wolfgang Press, Killing Joke, Cocteau Twins, Dead Can Dance i wiele wiele innych. Ale wśród tych cudeniek były i "perełki". jedna taka szczególnie utwkiła mi - Limahl na tejże liście wśród tej całej alternatywy ;-) to był 1985 rok bodajże :-)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

jotem3 pisze:(...) Cocteau Twins, Dead Can Dance i wiele wiele innych.
This Mortal Coil, Deep Forest, Clan of Xymox i inne zespoły ze ,,stajni'' 4AD Records -- to były czasy!
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Górowały tam przez wiele tygodni takie tuzy jak Bolter, Papa Dance, Krzysztof Krawczyk, Eleni
nie wiem co w nich bylo zlego :D
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

A propos Boltera, Czy pamiętacie taką listę, na której Bolter święcił triumfy, zwaną Bubloteką, którą prowadził kiedyś Grzegorz Miecugow, nie pamiętam z kim.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

prz_rulez pisze:(...) nie wiem co w nich bylo zlego :D
A ja nie wiem czy pamiętasz tamte czasy (vulgo: ile masz lat?) — wtedy Ci wykonawcy, byli tzw. ,,po linii'' a wszelka muzyka niezależna była uważana jak dwie-trzy dekady wczesniej jazz... tego oficjalnie nie można było promować. Więc kiedy rozgłośnie mogły już w większości puszczać Muzykę Młodej Generacji, Nowej Fali czy Punk, wszelkie ,,zgredy'' i disco-polowcy (choć to dopiero raczkowało, aczkolwiek było po linii) lub ,,włoszczyzna'' były czymś, co współcześnie określa jest jako ,,mało trendy''.

Ja teraz też lubię popatrzeć i posłuchać Boltera czy PapaDance — np. w ,,Videotece dorosłego człowieka'' u M.Szabłowskiej i K.Szewczyka. Ale z czasów szkolnych pamiętam fakt, jak to kolega zabrał na wakacje do plecaka plakaty PapaDance i Kombi, żeby... było czym rozpalić ognisko. A po latach jak się fajnie ich słucha. Osobiście nie wiem czemu akurat Kombi?

W ciekawych czasach przyszło nam żyć... nawet jak się je ocenia pod kątem muzycznym.
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

jotem3 pisze:tak - pamiętam, a czy Pani Bożenia nie była przypadkiem pierwszą i jedną z niewielu kobiet (potem były jeszcze tylko Alina Dragan, Beata Pawlikowska i chyba Pierzasta) prowadzącą Listę ??
A czy listy nie zdarzyło się prowadzić również Agnieszce Szydłowskiej?
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

szakal35 pisze:(...)A czy listy nie zdarzyło się prowadzic również Agnieszce Szydłowskiej?
Oj, zdarzyło się... 1132 oraz -- lepiej nie wspominać, i nie zaliczać tego do prowadzenia -- 1230 (26.08.2005, kiedy to w Stoczni Gdańskiej koncertował Jarre). To ostatnie zaliczyliśmy w Archiwum do wydeń bez emisji, bo prawdę powiedziawszy, połowa utworów została w zasadzie przeczytana, a kilka utworów z pierwszej 10 najzwyczajnie opuszczonych. Dopiero w internecie pojawiło się pełne zestawienie z tego dnia. Tak że mimo wszystko, ja zapamiętam ją raczej z tego drugiego zastępstawa. Niestety nie licząc na podobną powtórkę.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

e tam.. nie bylo tak zle. troche inwencji

a tak w ogole to przyznaje lata 80-te to czas gdy jeszcze nie zapamietywalem :D wiec nie moge ich znac ;)
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

JaceK pisze: Ja teraz też lubię popatrzeć i posłuchać Boltera czy PapaDance — np. w ,,Videotece dorosłego człowieka'' u M.Szabłowskiej i K.Szewczyka. Ale z czasów szkolnych pamiętam fakt, jak to kolega zabrał na wakacje do plecaka plakaty PapaDance i Kombi, żeby... było czym rozpalić ognisko. A po latach jak się fajnie ich słucha. Osobiście nie wiem czemu akurat Kombi?

W ciekawych czasach przyszło nam żyć... nawet jak się je ocenia pod kątem muzycznym.
no właśnie - to ja tez kamyczek w sprawie List wrzucę ...
zacznę od w zasadzie Bubloteki, którą wspominałem już, fajna lista ;-) idąc tym tropem - słuchałem przez jakiś czas również tej listy z drugiej strony globu - gdzie całkiem na poważnie na pierwszym były takie hity jak Aleją gwiazd Zdzisławy Sośnickiej, Ostatni raz zatańczysz ze mną Krawczyka, czy Już nie ma dzikich plaż Ireny Santor i Mariana Kociniaka, czu Uciekaj moje serce Seweryna Krajewskiego (notabene - właśnie słucham sobie znanego nam chyba conieco Piotra Roguckiego w przeróbce tego utworu z koncertu - jak daleko w nim do Comy ...). To była lista radiowej jedynki. Słuchałem, zapisywałem przez czas jakiś.
Była Lista Radia Luxemburg. Słuchana i zapisywana przez długi czas. Przez to na bieżąco człowiek był z zagramaniczną muzyczką. Wprawdzie dużo tam było popowej papki w stylu wykonawców ze stajni Stock-Aitken-Waterman (Sinnita, Kylie Minogue, Jason Donovan, także pierwsze nagrania Ricka Astleya), ale się słuchało i osłuchiwało z tytułami, nazwami zespołów po angielsku ;-)
Oczywiście Lista Rozgłośni Harcerskiej, EuroTop prezentowany przez Bogdana Fabiańskiego, Lista Fabiańskiego - Top 30 Dance Chart.
Była jeszcze lista Top Ten America prezentowana przez Wojciecha Żórniaka W Głosie Ameryki .
Była jeszcze moje lista prowadzona przez kilka dobrych lat - chyba jeszcze jeden zeszyt się ostał gdzieś na strychu ;-)
No a najważniejszą Listą była oczywiście - Lista Przebojów Programu Trzeciego - zacząłem od notowania 123 z 25 sierpnia 1984. Od wtedy zacząłem wszystko zapisywać. Było tych zeszytów sporo - od około 800 notowania już nie notowałem "ręcznie" tylko w komputerku. A wszystkie zeszyty z notowaniami posiadam do dnia dzisiejszego :-) I jeszcze pochwalę się jednym faktem (sorry) ;-) Jedno z moich podsumowań roku - bodajże 1994, ale do końca nie pamiętam, bo nie mam książki pod ręką, użył Pan Marek w swojej książce - i dostałem wtedy od niego egzemplarz z dedykacja i autografem :-) Ale byłem szczęśliwy, gdy otrzymałem takową przesyłkę :-)

to na razie tyle :-)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

to może ja sie wtrące do dyskusji.
ja śledzę regularnie top40 brytyjskich singli i albumów. kiedyś zaglądałem na Billboard, ale dziś mnie to nie interesuje. odwiedzam też strone NME (mimo ze to taki szmatławiec), tam jest co tydzien 10 ulubionych teledysków czytelników/internautów, a tak naprawde to lista piosenek a nie teledysków. przyznam że ich strona mnie inspiruje (co tydzien masa nowych zespołów ;)), tak jak rateyourmusic.com, tam też przeglądam różne zestawienia, itp. regularnie przeglądam magazyn Q, gdzie często znajduje różnorakie zestawienia płytowe, piosenek itd. ogólnie każda lista przebojów, na której znajdę brytyjską muzykę gitarową uważnie śledzę ;)

jeżeli chodzi o wspomnienia to jest ich malutko, przez krótki czas listy przebojów eski i rmfu. pare lat temu jeszcze jakoś nienajgorzej grali. stamtąd to już był tylko kroczek do LP3.

coś czuję jednak, że niedługo listy przebojów mi sie znudzą i wtedy przyjdzie mi znaleźć sobie inną forme zabawy z muzyką ;)
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

ku3a pisze:Pamietam jak kiedys jak konczyla sie Lista przelaczalem sie na radio Wawa, zeby posluchac ostatniej godziny "Z-Rock 50" prowadzonej przez Roberta Kilena. Kawal porzadnej muzyki! Pearl Jam, Offspring (jeszcze nieznany, sprzed czasow "Pretty Fly"), Soundgarden, Stone Temple Pilots, Faith No More, Alice In Chains, Bush, Alanis Morissette (tez jeszcze u nas nieznana) i dziesiatki innych znakomitych wykonawcow.
Czy ktoś ma dostęp do archiwalnych notowań Z-Rocka? W internecie jakoś nie mogę znaleźć...
Ja słucham dosyć regularnie Active Rock Show w Radiu Kampus (www.activerock.pl). Active Rock Lista, która jest częścią tej audycji, to jakby kontynuacja tradycji Z-Rocka w Polsce. Promuje nowe, nieznane zwłaszcza w Polsce zespoły, grające cięższą muzykę, a także te bardziej znane jak: Tool, System Of A Down, Disturbed, Pearl Jam, Audioslave, Red Hot Chili Peppers, Staind, itp. Szkoda tylko, że sama lista zazwyczaj nie trwa nawet godzinę (tylko raz w miesiącu - 2 godziny). Wszystkie utwory są jednak czasowo dostępne na stronie, do sciągnięcia w formacie MP3. Polecam wszystkim fanom Z-Rocka.

Dołożyłbym jeszcze do tego stronę fmqb.com
Jest to strona, na której zawarte są informacje o nowych singlach (amerykańskich), płytach i wielu innych rzeczach związanych z nową muzyką (m.in. sporo list przebojów).
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

stavanger pisze:
Artur pisze:
stavanger pisze:Ja słuchałem kiedyś (lata 97-98 ) listy przebojów rozgłośni harcerskiej (zanim się przemianowali na Radiostację). Szczególnie utkwił mi w pamięci utwór zespołu Heroes del silencio - Entredostierras (czy ktoś to pamięta :?: )
mam cała ich płyte właśnie z tą piosenką, kapitalna i ten teledysk z wybuchającą żarówką :)
Jakbyś przesłał mi linka do tej jednej piosenki, bo mam ją tylko na kasecie, byłbym bardzo wdzięczny.
Bardzo chętnie tylko ja nie wiem jak mam to zrobić, mp3 ma 1,5 MB
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2010
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Heroes del silencio

Post autor: djjack »

stavanger pisze:
Artur pisze:
stavanger pisze: (...)
Szczególnie utkwił mi w pamięci utwór zespołu Heroes del silencio - Entredostierras (czy ktoś to pamięta :?: )
mam cała ich płyte właśnie z tą piosenką, kapitalna i ten teledysk z wybuchającą żarówką :)
Jakbyś przesłał mi linka do tej jednej piosenki, bo mam ją tylko na kasecie, byłbym bardzo wdzięczny.

Heroes del silencio
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Heroes del silencio

Post autor: stavanger »

djjack pisze:
stavanger pisze:
Artur pisze: mam cała ich płyte właśnie z tą piosenką, kapitalna i ten teledysk z wybuchającą żarówką :)
Jakbyś przesłał mi linka do tej jednej piosenki, bo mam ją tylko na kasecie, byłbym bardzo wdzięczny.

Heroes del silencio
Wielkie dzięki
ODPOWIEDZ