Plebiscyt topowy 4

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: neon.ka »

optowałabym za rozpoczęciem topu R.E.M. przed końcem roku, żeby można go było skończyc przed końcem stycznia.
proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego postulatu. :-)
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: krzysiek83 »

Neon.ka dobrze prawi. Jakby napisał kajman - obijamy się ;)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Gary »

Tak, tak. Zwłaszcza, że to bardzo obszrny materiał, jeśli ktoś chce zapoznać się z całością. :wink:
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: krzysiek83 »

Gary pisze:Tak, tak. Zwłaszcza, że to bardzo obszrny materiał, jeśli ktoś chce zapoznać się z całością. :wink:
Muszę się pochwalić, że już zacząłem w tym tygodniu się zapoznawać :D
Zobaczę na ile mi starczy czasu i werwy, by z całym materiałem się uporać. Bo to zdecydowanie obojętny mi zespół. Może się to zmieni w którąś ze stron ;)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22021
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Yacy »

ja właśnie zrobiłem sobie mp3 z trzech ostatnich CD, bo jednak słuchać do topu wygodniej w kompie ;-)
no i zaczynam ;-)

17 płyt
228 utworów
14 godzin i 22 minuty - sporo!!!

ale czy to wszystko?
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Grycek »

Przed końcem roku może być ciężko(wyjażdżam za pare godzin i wracam jakoś 1 wieczorem albo 2 rano). Chyba, żeby otworzyć głosowanie jeszcze bez regulaminu.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Gary »

Ja już jestem po pierwszych odsłuchach i po pierwszej selekcji zostawiłem sobie 99 utworów. :shock: (w miarę poukładanych w kolejności)

Pierwsza refleksja jest taka, że choć ponoć bardzo są cenieni za twórczość sprzed "Out of Time", z którą w Polsce nie istnieli, to tam jest zaledwie kilka wartych utworów, a z płyt tylko dwie (choć z tego co widzę nie za bardzo cenione). Poza tym doceniam przedostatni album, który pnie się w hierarchii, choć miejsca 1-2 w albumach raczej zaklepane. :wink:
Za to utwierdziłem się w przekonaniu, że ostatnie ich dzieło to najgorszy album w dyskografii.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22021
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Yacy »

a może powoli czas pomyśleć o plebiscycie topowym 5?
Zostało nam już tylko dokończenie R.E.M.u i Marek Grechuta, a od marca można by powoli ruszać z kolejnym "sezonem" ;-)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: abd3mz »

no właśnie nie wiem czy mam po R.E.M. otwierać Grechutę, na którego jednak z miesiąc spokojnie potrzeba, czy zaczynamy z NL?
Dobrze by było to ustalić.
kajman
Posty: 64212
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: kajman »

Gary pisze:Za to utwierdziłem się w przekonaniu, że ostatnie ich dzieło to najgorszy album w dyskografii.
I tutaj zdecydowanie się różnimy, bo według mnie jest bezkonkurencyjnie najlepszy.
Ale to tak tylko przy okazji tego że
Moim zdaniem z topem Grechuty można będzie ruszyć po skończeniu rundy eliminacyjnej NL. Wtedy już nie powinny nas tak absorbować kolejne rundy i będzie można się skupić na Grechucie (piszę to ogólnie, bo pewnie swój top Marka ułożę do końca stycznia).
A skoro mowa o NL to uważam, że można już ją otworzyć zgłaszanie propozycji do NL i zakończyć ją góra tydzień po zakończeniu topu REM.
No a plebiscyt topowy myślę, że faktycznie warto otworzyć, ale myślę, że wystarczy w połowie lutego.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Grycek »

kajman pisze:
Gary pisze:Za to utwierdziłem się w przekonaniu, że ostatnie ich dzieło to najgorszy album w dyskografii.
I tutaj zdecydowanie się różnimy, bo według mnie jest bezkonkurencyjnie najlepszy.
Ale to tak tylko przy okazji tego że
Moim zdaniem z topem Grechuty można będzie ruszyć po skończeniu rundy eliminacyjnej NL. Wtedy już nie powinny nas tak absorbować kolejne rundy i będzie można się skupić na Grechucie (piszę to ogólnie, bo pewnie swój top Marka ułożę do końca stycznia).
A skoro mowa o NL to uważam, że można już ją otworzyć zgłaszanie propozycji do NL i zakończyć ją góra tydzień po zakończeniu topu REM.
No a plebiscyt topowy myślę, że faktycznie warto otworzyć, ale myślę, że wystarczy w połowie lutego.
Boję się, że mogę nie zdążyć podliczyć wyników R.E.M. . Przepraszam, że dopiero teraz o tym piszę, ale ilość materiały, który mam się nauczyć na tą sesję mnie przerosła. Do tego dochodzą projekty(niestety musiałem zrezygnować z napisania syntezatora śpiewającego, może kiedyś).
Jeśli ktoś by się znalazł, kto by za mnie podliczył wyniki, to byłbym bardzo wdzięczny.

Co do NL, to myślałem, żeby zgłaszać utwory od 2 lutego do 16 lutego(ostatnio dłuższy okres zgłaszania propozycji spowodował, że więcej uczestników przystąpiło do zabawy).
kajman
Posty: 64212
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: kajman »

Grycek pisze:
kajman pisze:1. Boję się, że mogę nie zdążyć podliczyć wyników R.E.M. . Przepraszam, że dopiero teraz o tym piszę, ale ilość materiały, który mam się nauczyć na tą sesję mnie przerosła. Do tego dochodzą projekty(niestety musiałem zrezygnować z napisania syntezatora śpiewającego, może kiedyś).
Jeśli ktoś by się znalazł, kto by za mnie podliczył wyniki, to byłbym bardzo wdzięczny.
2. Co do NL, to myślałem, żeby zgłaszać utwory od 2 lutego do 16 lutego(ostatnio dłuższy okres zgłaszania propozycji spowodował, że więcej uczestników przystąpiło do zabawy).
1. Ja i tak wszystkie topy liczę samodzielnie dla siebie, więc i tak będą policzone. Przy czym ja bym policzył tylko wyniki, przesłał excela Tobie i Ty byś je opublikował. Mam nadzieję, że na to ostatnie czas byś wyskrobał.
2. Termin dłuższy czyli te dwa tygodnie to dobry pomysł (szczególnie że się sprawdził), ale mógłby to być np. termin od jutra do 8 lutego. Pewnie niestety stanie na 2 utworach, więc może chociaż tempo pojawiania się kolejnych edycji będzie coraz szybsze.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: neon.ka »

A może skoro Grycek ma teraz taki gorący czas, to żeby dać mu odsapnąć [chyba że w końcu ktoś inny będzie prowadził NL, nie wiem na czym stanęło], zrobić najpierw top Marka Grechuty, a w jego trakcie zacząć wrzucać propozycje?...
i przy okazji - jeśli o mnie chodzi, to wyniki topów spokojnie mogą się pojawiać z opóźnieniem, czekanie mnie nie przeraża. ;-)
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: krzysiek83 »

To najlepiej przedłużyć czas na głosowanie :mrgreen: bo ja się muszę sprężyć bardzo, by zdążyć. Jednocześnie zaraz na początku lutego zacznijmy zgłaszać propozycje do NL. I po pierwszych 2 rundach zacznijmy następny TOP - M. Grechuty. Moim zdaniem priorytetem powinno być jak najszybsze rozpoczęcie NL, ale tu Grycek powinien konkretnie się zdeklarować kiedy jemu pasuje, bo rozumiem, że on nadal ma w swej pieczy ten elitarny plebiscyt :)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: ku3a »

a ja to w ogóle bym zrobił z miesiąc przerwy od wszelkich topów i plebiscytów 8) .
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22021
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Yacy »

neon.ka pisze: zrobić najpierw top Marka Grechuty, a w jego trakcie zacząć wrzucać propozycje?...
ta propozycja mi się najbardziej podoba ;-)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Gary »

ku3a pisze:a ja to w ogóle bym zrobił z miesiąc przerwy od wszelkich topów i plebiscytów 8) .
To ja proponuję teraz top Grechuty. Z tego co pamiętam, to chyba dla ku3y to będzie przerwa. :mrgreen: :wink:

A tak na serio, to dołączam do propozycji neon.ki i Yacego. :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: abd3mz »

to poczekam jeszcze na aprobatę około trzech osób i przyjmę, że zaczynamy Grechutę. :-)
kajman
Posty: 64212
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: kajman »

Ja jestem za, ale najlepiej po zakończeniu topu REM, góra dzień lub dwa wcześniej.
Pomijają względy zdroworozsądkowe to mam w tym własny interes.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22021
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Yacy »

No to, że po R.E.M.ie to wg mnie oczywista oczywistość ;-)
Skoro pisałeś wcześniej, że możesz policzyć wyniki, to termin 31.01 jest [chyba] aktualny i od 1.02 można ruszyć z Grechutą. Założenia były chyba takie, żeby obecny sezon zakończyć do końca 2009 czyli mamy 2 miesiące obsuwy :-P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:a ja to w ogóle bym zrobił z miesiąc przerwy od wszelkich topów i plebiscytów 8) .
Przyznam się, że też tak pomyślałam :P
krzysiek83 pisze:To najlepiej przedłużyć czas na głosowanie :mrgreen: bo ja się muszę sprężyć bardzo, by zdążyć.
i ta opcja też mi sie podoba. :mrgreen: chciałabym oddać głosy na top REM ale chyba jakoś wcześniej, zaglądając na forum, o tym zapomniałam i jakiś odsłuch by się przydał.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: Miszon »

Ja też bym poprosił o przedłużenie R.E.M. Dopiero pod koniec zeszłego tygodnia się za to zabrałem.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: abd3mz »

to ja podsumuje dotychczasowe głosy. jeżeli ktoś znalazł się w złej grupie to proszę o informację.

najpierw Grechuta, a potem NL
abd3mz
neon.ka
Gary
Yacy
kajman
-
krzysiek83
bear

najpierw NL, a potem Grechuta


miesiąc laby
ku3a
Martyr

tak naprawdę to wydaje misie, że sprawa już jest przesądzona, bo myślę że nie ma teraz co obciążać Grycka Naszą Listą, ale cały czas można przedstawiać swoje głosy. :-)

edit1: przesunąłem krzysiek83 piętro wyżej.
edit2: dodałem bear
Ostatnio zmieniony czw sty 28, 2010 7:04 pm przez abd3mz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: krzysiek83 »

E, to ja też chcę znaleźć się w obozie zwycięzców :lol: i popieram głos ludu: Gre-chu-ta! Żądamy TOPu Pana Marka :mrgreen:
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Plebiscyt topowy 4

Post autor: bear »

jestem za tym by wszystko szło zgodnie z planem, czyli najpierw Grechuta a później NL
ja top Grechuty właśnie robię
a nad propozycjami do NL muszę jeszcze trochę pomyśleć :wink:
ODPOWIEDZ