1275

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

Kaczynski2 premierem :twisted: :twisted: :twisted:
co sie tam u was dzieje?

z daleka wyglada to na niezle ruchy tektoniczne... na liscie tez
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Dziś na spokojnie. Patrząc na wczorajsze notowanie, to prawdą jest to, co było powiedziane na forum, że było to notowanie kontrowersyjne. Tymczasem pan Marek mówił o tym notowaniu jako wyjątkowym i ani razu nie powiedział o klęsce Depeszów. Jedynie przy piosence John, stwierdził, że fani nie postarali się w tym tygodniu. czy była to tylko gra słów zobaczymy za tydzień. Natomiast niepokoi mnie fakt, że w zestawie propozycji do głosowania na notowanie 1276 figurują wszystkie piosenki z notowania 1274. Czyżby rzeczywiście były problemy z "maszynką" do głosowania? Jeśli tak to znaczyłoby, że można by jeszcze głosować na wszystkie piosenki z 1274, a więc także na 3 utwory Depeszów, co wczoraj uczyniłem.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Ta wyjatkowosc, a zarazem wielka niewiadoma co sie teraz bedzie w Trojce dzialo to efekt zmiany naczelnego (Skowronski). Kto wie jak zmieni sie ramowka w najblizszym czasie, czy bedzie jeszcze lista, a jesli bedzie, to kto ja bedzie prowadzil? Czy dalej Marek N czy tez ktos inny? Zanosi sie rowniez na pewne zmiany personalne w stacji. Wiadomo przyszla nowa miotla i bedzie zamiatac jak jej tam z gory nakazali.

Oto tresc jednego z oficjalnych komunikatow:
Nowi dyrektorzy programów w Polskim Radiu

Zarząd Polskiego Radia odwołał ze stanowiska szefów trzech programów i dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej. Odchodzą szefowie Jedynki - Rafał Jurkowlaniec, Trójki - Witold Laskowski i Radia Bis - Kamil Dąbrowa. Ze stanowiska dyrektora IAR odwołano Ryszarda Hińczę.

Jego miejsce zajął Maciej Łętowski. Na szefa Radia Bis powołano Jacka Sobalę (dawna Eska w Warszawie, Tok FM, porankowiec w radiu PIN, a ostatnio TV Puls). Z dniem 8 lipca stanowisko szefa Trójki obejmie Krzysztof Skowroński, który pracował w Radiu Zet (prowadził tam poranne rozmowy z politykami), a także w Trójce (w latach 2001-2002). Z Trójką rozstał się po mianowaniu ostatniej dyrekcji. Obowiązki szefa programu Jedynki powierzono Antoniemu Szybisowi, dotychczasowemu sekretarzowi redakcji.
Jak sami sie domyslacie, wsrod zalogi zapanowala teraz niepewnosc, a to sie udziela i ma swoje odbicie na antenie.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Racja Piotrze. Lista będzie istniała, ale nie wiadomo kto ją może prowadzić. Wyjątkowość polegała na tym, że pierwsza lista pod nowym naczelnym i nie wiadomo co dalej. Na szczęście nie ma ona nic wspólnego z polityką i wokół siebie zgromadziła wielu ludzi lubiących posłuchać dobrej muzyki.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

1981 pisze:Kaczynski2 premierem :twisted: :twisted: :twisted:
co sie tam u was dzieje?

z daleka wyglada to na niezle ruchy tektoniczne... na liscie tez
No cóż wyjątkowość listy w tym dniu ma potrójny aspekt, rewolucja w rządzie, we władzach Trójki oraz w zestawieniu 1275 listy
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

W 1274 notowaniu po raz ostatni był na liście Gnarls Barkley ze swoją piosenką Crazy, a ja dopiero teraz od swojego operatora telefonów komórkowych (era) otrzymałem propozycję pobrania dzwonka z melodią tej piosenki
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Niestety, już nie ma w zestawie do głosowania piosenek A pain i Suffer well DM, cóż został nam już tylko John i miejmy nadzieję, równie emocjonujące 1276 notowanie LP3
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ja nie bede czekal na powtorke z 1275...
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

trzpaw pisze:Niestety, już nie ma w zestawie do głosowania piosenek A pain i Suffer well DM, cóż został nam już tylko John i miejmy nadzieję, równie emocjonujące 1276 notowanie LP3
No nie ma. Zobaczymy z ilu utworow bedzie sie skladal zestaw do glosowania pod koniec przyszlego tygodnia. Obecnie liczy on sobie 241 pozycji.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Obecnie liczy on sobie 241 pozycji.
I niestety nadal bez nawet minimalnych, 30 sekundowych ,,zajawek'' utworów. I w RDS-ie nadal nie widać ani nazwy wykonawcy, ani tytułu... tylko slogan reklamowy i 7*3. Na stronach internetowych też nie podają, jaki aktualnie leci utwór... Czyli w większości przypadków znów ludzkość zagłosuje na najbardziej obsłuchane kawałki.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

JaceK pisze:... Czyli w większości przypadków znów ludzkość zagłosuje na najbardziej obsłuchane kawałki.
Albo nie zaglosuje wcale, bo nie wie co do czego przypiac i przylatac.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re:

Post autor: Martyr »

Ależ fajnie czyta sie stare posty i wraca do notowań sprzed lat. Miłe wspomnienia mam z tymi notowaniami Listy w okolicach 1270-5. :D

A oto pościk, który zapowiadał moje pojawienie się tutaj na forum :mrgreen: :)
czapelka pisze:W pazdzierniku ma sie ukazac nowy singiel DM, prawdopodobny tytul "Martyr (For Love)" (z dwoma nowymi utworami "I Want You" i "I Promise"), a potem znowu pewnie o Depeszach nie uslyszymy przez 4 lata, wiec dajcie sie nimi pocieszyc... Fakt, moglby Misiek wpuscic Lilian na liste
z tą Lilian to racja, szkoda, że nie wpuścili jej do zestawu. To byłby przebój na LP3! :P

czapelka była fanką DM - ktoś pamięta?
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: 1275

Post autor: Gary »

ja dopiero za 22 dni miałem się tutaj zapisać, choć bywałem wcześniej

a tymczasem....
1981 pisze:Kaczynski2 premierem :twisted: :twisted: :twisted:
co sie tam u was dzieje?
:-P
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 1275

Post autor: słoik »

Na tej stronie są też posty trzpawa. Zupełnie o nim zapomniałem, ostatni raz coś napisał 2 lata temu, a wszystkiego ponad 3500 postów.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: 1275

Post autor: bear »

1981 pisze:Kaczynski2 premierem :twisted: :twisted: :twisted:
co sie tam u was dzieje?
z daleka wyglada to na niezle ruchy tektoniczne... na liscie tez
słoik, cholera, odkopałeś taki wątek,
że zobaczyłem pierwszy post na górze i zbladłem.

edit: a teraz doczytałem, że to i tak wtedy nie było najgorsze...
edit 2: i widzę, że jednak nie słoik odkopał :wink:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 1275

Post autor: Martyr »

bearze, już dobrze się czujesz? /bo chyba miałabym wyrzuty sumienia, że przez moje odkopanie wątku coś sie Tobie stało :roll: /
:P
słoik pisze:Na tej stronie są też posty trzpawa. Zupełnie o nim zapomniałem, ostatni raz coś napisał 2 lata temu, a wszystkiego ponad 3500 postów.
Moim zdaniem od liczby postów ważniejsza jednak jest ich jakość to znaczy co prezentują. :P

Ten właśnie temat dotycz. komentowania notowania 1275 to ten, od którego zaczęła się zabawa w konkurs czereśniowy :wink: :D
do sezonu czereśniowego jeszcze trochę, a ja już mam na nie ochotę. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 1275

Post autor: Yacy »

czereśnie, zawsze można je wyjąć ze ... słoika :STOP:

:mrgreen:
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: 1275

Post autor: Gary »

he, a to chyba to notowanie, w którym pan Marek zrobił porządek z fan clubem DM :-P

No i podium jak dla mnie miód - pająk, SOAD, Gilmour (pajęcza sieć w samotny dzień na wyspie :lol: )
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 1275

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:czereśnie, zawsze można je wyjąć ze ... słoika :STOP:

:mrgreen:
a słoik w szafie samotnie stoi i ... czeka :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 1275

Post autor: Yacy »

nie wiem czy taki samotny... a te ... khm ... GARY obok niego?

:-P
kajman
Posty: 64164
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 1275

Post autor: kajman »

Martyr pisze:Moim zdaniem od liczby postów ważniejsza jednak jest ich jakość to znaczy co prezentują. :P
Absolutnie się z Tobą zgadzam. Jednak także Ci, którzy dużo piszą mogą się prezentować świetnie jakościowo (np ku3a, Gary, Yacy, Miszon, słoik).
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 1275

Post autor: słoik »

kajman pisze:Jednak także Ci, którzy dużo piszą mogą się prezentować świetnie jakościowo (np ku3a, Gary, Yacy, Miszon
Zapomniałeś o kajmanie.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: 1275

Post autor: krzysiek83 »

Kurcze, my nie omówiliśmy jeszcze zmiany u sterów KPCH. 1981 mógłby nam co nieco naświetlić sytuację. Co się tam dzieje!
O co chodzi z tym wątkiem?
Gary pisze:he, a to chyba to notowanie, w którym pan Marek zrobił porządek z fan clubem DM :-P
:(
kajman
Posty: 64164
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 1275

Post autor: kajman »

słoik pisze:
kajman pisze:Jednak także Ci, którzy dużo piszą mogą się prezentować świetnie jakościowo (np ku3a, Gary, Yacy, Miszon
Zapomniałeś o kajmanie.
Ja pisałem o wartościowych, a nie o nabijaczach postów.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 1275

Post autor: Martyr »

krzysiek83 pisze:O co chodzi z tym wątkiem?
Zaczęło się od tego, że szukając wątku z czereśniami, odkryłam post, który wbił mnie w ziemię. Jeden post o pojawieniu się i Martyr i Lilian :D
krzysiek83 pisze:
Gary pisze:he, a to chyba to notowanie, w którym pan Marek zrobił porządek z fan clubem DM :-P
:(
wpis Gary'ego też mnie zasmucił.
ODPOWIEDZ