19. Zlot Forum LP3 - 22-24 maja 2015 r.

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: kajman »

To nie czuj presji tylko przyjeżdżaj, jeżeli Ci ochota nie przejdzie (oby nie).
Awatar użytkownika
BeataB
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:53 am
Lokalizacja: Oława

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: BeataB »

"Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy...Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć kilka słów."
Może zatem któryś z Panów, rodzaju męskorzeczowego ;) zaproponuje dwa terminy spotkania do których odniesie się pozostała część wspólnoty :mrgreen: Reszta odbędzie się przez głosowanie. "Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda... Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący... Yyyy... Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący... Czarna za – lub odwrotnie: czarna za... Yyyy... Czarna przeciw – biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza."
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: LLucky »

Pytania są tendencyjne. :P
Widzę, że nastąpiła spontaniczna emanacja demokracji na forum, ale jeśli miałbym się wypowiadać jako przyszły organizator, to terminy 8-10 maja i 29-31 maja odpadają, bo mam zajęcia służbowe. Jeśli zaś ktoś inny chciałby podjąć się organizacji, to jest więcej opcji do wyboru. Na razie muszę jeszcze sprawdzić wolne terminy w Śródborowiance, ale skoro jest taka presja, to proszę, aby chętni wpisywali swoje preferowane terminy w maju oraz (czemu nie?) w kwietniu.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: Nicoletta »

rety ... jak Wy macie zaplanowaną przyszłość ...
najlepsze są spotkania spontaniczne.
:D
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: jollyroger72 »

Nicoletta pisze:najlepsze są spotkania spontaniczne.
:D
To kiedy się spotkamy :?: :wink:

A co do tematu głównego - pasują mi wszystkie terminy. Kwietniowe też :) I mam nadzieję, że nic się nie zmieni.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11826
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: adameria »

Jak zrobicie tydzień po Świętach to być może i ja wpadnę jakoś. Ale to tak luźna informacja, jak luźny Janek.
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: DarekM »

jollyroger72 pisze:
Nicoletta pisze:najlepsze są spotkania spontaniczne. :D
To kiedy się spotkamy :?: :wink:
Proponuję dziś o 14.00 koło pręgierza. Wystarczający spontan?
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: Nicoletta »

kurczę, przegapiłam godzinę ;)
no nic , trzeba będzie poczekać do maja :P
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: LLucky »

DarekM pisze:Proponuję dziś o 14.00 koło pręgierza. Wystarczający spontan?
No przecież napisałem wyraźnie: w maju lub w kwietniu! ;)
Awatar użytkownika
BeataB
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:53 am
Lokalizacja: Oława

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: BeataB »

Nicoletta pisze:rety ... jak Wy macie zaplanowaną przyszłość ...najlepsze są spotkania spontaniczne. :D
Przy dużej grupie z rezerwacją miejsca ciężko chyba zrobić coś spontanicznie, ale może faktycznie się da :D Myślę, że spotkanie z DarkiemM przy pręgierzu szybciej się uda :) a i historia pokazuje, że są one możliwe - "Trzeba zawiadomić wszystkich, że za pół godziny odbędzie się próba chóru w suszarni. Obecność wszystkich obowiązkowa. Aaa... i trzeba też zawiadomić, że bez obecności wszystkich stałych mieszkańców bloku, żadne zebrania towarzyskie nie mogą być kontynuowane."
Aby uniknąć stwierdzeń typu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :
LLucky pisze:Pytania są tendencyjne :P
"Należy wybrać komitet mieszkańców. Żyjemy w końcu w cywilizowanym świecie, nie w dżungli. Ale... ale... yyy... niech mi pani powie, jaką kandydaturę by pani wysunęła na przewodniczącego?"
LLucky sprawdzony przewodniczący :D !!!
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: Nicoletta »

BeataB - podoba mi się Twój tok myślenia ;)

ale jak zaplanujecie na 9 kwietnia to mnie NA PEWNO nie będzie, bo 9 kwietnia jest co? ANATHEMA w Łodzi! :mrgreen:
pozycja obowiązkowa jak dla mnie :)

ps. właśnie zauważyłam, że się nawet o podobnej porze zarejestrowałyśmy na forum :D
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: DarekM »

Nicoletta pisze:kurczę, przegapiłam godzinę ;)
No to ze sporym wyprzedzeniem: piątek godz. 12.00. Miejsce to samo. Wszyscy fani LP3 mile widziani.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: bobby-x »

Nicoletta pisze: ale jak zaplanujecie na 9 kwietnia to mnie NA PEWNO nie będzie, bo 9 kwietnia jest co? ANATHEMA w Łodzi! :mrgreen:
pozycja obowiązkowa jak dla mnie :)
Panie Sierżancie, pojawiła się pierwsza rysa na zlocie wiosennym. Tu Anathema, tam AC/DC, a oprócz koncertów jeszcze 100 innych obowiązków domowych i ... będzie jak zwykle.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

11 – 12 kwietnia

Post autor: djjack »

11 – 12 kwietnia w Chmielnie k. Kartuz uczestniczę w XV Szaradziarskich Mistrzostwach Gdańska.
Inne weekendy w tej chwili mam wolne.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: jollyroger72 »

Nicoletta pisze:ale jak zaplanujecie na 9 kwietnia to mnie NA PEWNO nie będzie, bo 9 kwietnia jest co? ANATHEMA w Łodzi! :mrgreen:
pozycja obowiązkowa jak dla mnie :)
Jak podpowiada mi kalendarz - 9 kwietnia to jest czwartek. Więc ewentualnie nic nie stoi na przeszkodzie, by prosto z Łodzi przemieścić się do stolicy na zlot :wink:
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: Nicoletta »

bobby-x pisze:Panie Sierżancie, pojawiła się pierwsza rysa na zlocie wiosennym. Tu Anathema, tam AC/DC, a oprócz koncertów jeszcze 100 innych obowiązków domowych i ... będzie jak zwykle.
bobby-x nie dramatyzuj ;)
na pewno znajdzie się weekend, że wszystkim będzie pasować! chcieć to móc! myśl pozytywnie ;)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: bobby-x »

DarekM pisze: Proponuję dziś o 14.00 koło pręgierza.
A to jakieś charakterystyczne miejsce WrocLovia? Może kiedyś w drodze do Szklarskiej warto zatrzymac się na dłużej niż 10 min.
Nicoletta pisze:bobby-x nie dramatyzuj ;)
myśl pozytywnie ;)
:cry: :cry: :cry:

jollyroger72 pisze:Jak podpowiada mi kalendarz - 9 kwietnia to jest czwartek.
Czy Twój kalendarz to taki "dżin", pocierasz go a on ci podpowiada-odpowiada? Przyszłość przepowiada? Ja też taki chcę.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: Nicoletta »

bobby-x pisze: A to jakieś charakterystyczne miejsce WrocLovia? Może kiedyś w drodze do Szklarskiej warto zatrzymac się na dłużej niż 10 min.
Tak, dość charakterystyczne. W średniowieczu przywiązywano do pręgierza łotrzyków i przestępców, obrzucano ich zgniłym jedzeniem, a nawet chłosty były.
To miejsce o dość mrocznej historii, jak i wiele innych miejsc średniowiecznego Wrocławia ;)
Dziś to miejsce spotkań, punkt, że tak powiem orientacyjny. Aczkolwiek zawsze można się też umówić " pod Fredrą" ;)
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: DarekM »

bobby-x pisze:
DarekM pisze: Proponuję dziś o 14.00 koło pręgierza.
A to jakieś charakterystyczne miejsce WrocLovia? Może kiedyś w drodze do Szklarskiej warto zatrzymac się na dłużej niż 10 min.
Charakterystyczne? Raczej nie. No może turysta z przewodnikiem tam trafi, bo miejscowi mogą mieć trudności :)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: neon.ka »

Jeśli o mnie chodzi, to odpada weekend 17-19 kwietnia. Poza tym na razie nie kojarzę innych przeszkód. :-)
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: TomaszBr »

u mnie odpadł weekend 22-24.05. tak więc z majowych pozostaje u mnie tylko 29-31.05 i ten termin zdaje się być najlepszy, bo moje plany na czerwiec coraz bardziej się krystalizują i również może być ciężko. na kwiecień już jest chyba za późno.
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: kajman »

My tu na razie gadu-gadu, a czas leci (było trochę konkretów rzucanych co jakiś czas, ale niewiele). Może zaczniemy poważnie zastanawiać się nad terminem. Po pierwsze niech LLucky (bo pewnie on zajmie się organizacją) mógłby się zorientować jak wygląda sprawa z terminami, bo chyba klasycznie wybierzemy Śródborowiankę, która zaczyna być już tradycją i moim zdaniem dobrą. Po drugie jak już będziemy wiedzieć co wchodzi w rachubę zaczniemy podawać co nam pasuje i przede wszystkim czy mamy ochotę pozlotować.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 19. Zlot Forum LP3 - wiosna 2015

Post autor: LLucky »

Dzwoniłem. Kierowniczka nie planuje ogrzewania Małego Białego Domku w kwietniu, więc raczej nie zagrzejemy tam miejsca, zwłaszcza jeśli kwiecień będzie zimny (zimowy? - tfu, tfu!). Pozostaje maj, przy czym już pisałem o moich ograniczeniach, a do tego doszły jeszcze ograniczenia Śródborowianki. Pozostają trzy terminy (przy czym raczej realne tylko dwa):
1-3 maja
15-17 maja
22-24 maja
Wszystkich, którzy jeszcze nie wypowiadali się w temacie, proszę o wpisywanie swoich preferencji.
(Przykro mi, TomaszuBr, ale chyba tym razem zlot Cię ominie... Proponuję, żebyś w takim razie wysłał reprezentację w postaci haszki, to Wam się wyrówna z jej poprzednią nieobecnością ;) )
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: 19. Zlot Forum LP3 - trwają wybory terminu!

Post autor: kamil_snk »

Na chwilę obecną 15 raczej tak, 22 zdecydowanie nie. Ale to się jeszcze może zmienić, wszystko zależy od planu zajęć na studiach. Powinienem mieć jasną sytuację za jakiś tydzień.

EDIT: Pozmieniało się na tyle, że w tej chwili moje wcześniejsze przewidywania zmieniły się o 180 stopni. 15 nie, 22 raczej tak, więc zupełnie mnie nie liczcie. Pod koniec pierwszego tygodnia marca powinienem wiedzieć więcej.
Ostatnio zmieniony pt lut 27, 2015 12:02 am przez kamil_snk, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 19. Zlot Forum LP3 - trwają wybory terminu!

Post autor: kajman »

A dlaczego nie 1-3? Pierwszego nie trzeba będzie brać wolnego z pracy i można spokojnie dojechać nawet wcześniej. Jakbyśmy nie dostali się na listę to można byłoby nawet na 17-18 do Śródborowianki dotrzeć.
ODPOWIEDZ