XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: atram842 »

Właśnie dotarłam do domu. Dziękuję wszystkim za wspólne zlotowanie. :) Jak dobrze było znowu Was wszystkich zobaczyć. LLucky, dzięki za świetną organizację zlotu.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: neon.ka »

I my rowniez wrocilismy przed chwila [wbrew pozorom nadal mieszkamy w Warszawie ;-) ].
Zlot super, bardzo sie ciesze, ze moglam sie spotkac z niektorymi forowiczami, ktorych n ie bylo na zlocie od daaaawna, dawna.
I tez chce podziekowac LLuckiemu za organizacje dzieki ktorej o nic n ie trzeba sie bylo martwic. :-)

No i licze, ze nastepnym razem uda sie dotrzec na zlot wszystkim, ktorzy by chieli, i ktorzy planowali. Szkoda, ze Was nie bylo...
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: TomaszBr »

Dla mnie zlot zakończył się około godziny 12:10, gdy ja i jollyroger udaliśmy się każdy do swojego pociągu - z tym że ja już od niecałej godziny jestem u siebie, a jolly pewnie jeszcze do domu nie dotarł. Dzięki za kolejne świetne spotkanie! :)
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2010
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zlot, Zlot i po zlocie

Post autor: djjack »

D.J.J.A.C.K. melduje się z Gdańska po powrocie do domu.
Dziękuję za kolejne sympatyczne sekundy, minuty, kwadranse, godziny, dni i noce spędzone w fantastycznym towarzystwie.
Dziękuję Tobie... Tobie... Tobie... i Tobie... Tobie... Tobie... Tobie... i Tobie też... Tobie... Tobie... Tobie oczywiście też... Tobie... Tobie a jakże... Tobie... Tobie... Tobie bez dwóch zdań... Tobie... i Tobie niezaprzeczalnie też... :)

Do wiosennego Zlotu.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: Martyr »

Już od jakiegoś czasu jesteśmy w Elblągu, tak więc dotarliśmy na miejsce :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: Yacy »

Żeby nie było niedomówień ja też się wpiszę. :-P

Wielkie DZIĘKUJĘ za spotkanie :-)
LLucky DZIĘKI! :-)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: jollyroger72 »

TomaszBr pisze:Dla mnie zlot zakończył się około godziny 12:10 (...)
Raczej to było "2 minutes to midday" :lol: :wink:
TomaszBr pisze:(...)z tym że ja już od niecałej godziny jestem u siebie, a jolly pewnie jeszcze do domu nie dotarł. Dzięki za kolejne świetne spotkanie! :)
Jolly też już dotarł - cały i zdrowy :) Miałem być w domu ok. 23.00, ale kolejarskim sposobem dotarłem o 21.30 8)

Wszystkim dziękuję za kolejne wspólne spotkanie - naszym obecnym na zlocie Forowiczom, małemu Tadziowi i naszej niezrzeszonej koleżance Weronice :) Może do kolejnego zlotu uda mi się Ją namówić, by dołączyła do naszego forowego grona :wink:
Szczególne podziękowania dla Llucky'ego za, jak zwykle, sprawną organizację zlotu :!:
Oczywiście, pomagałem Mu, ile mogłem i, na szczęście, tym razem nie narozrabiałem (żadnego wybuchu słodkiego napoju nie było) :roll:

Byle do wiosny... 8)

EDIT: zapomniałem o podziękowaniach dla naszego wirtualnego zlotowicza zza dużej wody... Adameria, dzięki!
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: kajman »

Zlot świetny. Dziękuję wszystkim i przepraszam za kilka (mam nadzieję niezbyt istotnych) drobiazgów.
Zniknąłem wyjątkowo wcześniej ponieważ bobby-x wyjeżdżał, reszta chyba spała, byłem niedospany, a w domu czekały przesłuchania top33, zaległości forumowe, liczenie o odsypianie. No i idealnie (nawet zbyt idealnie w praktyce) miałem w Wawie przesiadkę.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: Yacy »

kajman pisze:Zniknąłem wyjątkowo wcześniej ponieważ (...) w domu czekały przesłuchania top33
czuję się winny :oops: :(
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: Aro »

bobby-x pisze:Pierwsi wyjechali bladym świtem a właściwie jeszcze w nocy Marcin, dekodi z synem Kubą (bo otworzylem oko i się krecili), Aro nie wiem może z nimi,
Aro wystartował godzinkę po pierwszej grupie wyjazdowej. Dojechał do domku ok. godz. 16:45 , przywitał się czule z żonką :wink:, zjadł obiadokolację na siedząco i ... zasnął ok. 19:00 na stojąco.

Zlot przesympatyczny i spędzony w gronie niesamowitych osób. Emocji, wzruszeń, pikantnych dowcipów i zabawy było co niemiara. Było jak zawsze rewelacyjnie. Cieszę się, że mogłem się z Wami ponownie spotkać po dwu i pół letniej przerwie. Dziękuje wszystkim, a LLucky'emu jeszcze raz za cudowną organizację. :D
kajman pisze:przepraszam za kilka (mam nadzieję niezbyt istotnych) drobiazgów.
mnie Twoje chrapanie nie przeszkadzało :mrgreen:
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: kajman »

Yacy pisze:
kajman pisze:Zniknąłem wyjątkowo wcześniej ponieważ (...) w domu czekały przesłuchania top33
czuję się winny :oops: :(
Nie musisz. To mój wybór. A i tak wczoraj przesłuchałem tylko jeden zestaw. Dzisiaj rano kolejny.
Aro pisze:mnie Twoje chrapanie nie przeszkadzało :mrgreen:
Ale zostawiłem w pośpiechu nieumytą szklankę i niedopite piwo. Zapomniałem też zabrać nagrodę, a z przed&po sporo osób było niezadowolonych. No i z prowadzenia mafii także.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: tadzio3 »

Aro pisze:Cieszę się, że mogłem się z Wami ponownie spotkać po dwu i pół letniej przerwie
Czyli identycznie jak ja. Również (jak policzyłem), ostatni raz byłem dwa i pół roku temu.
Aro pisze:mnie Twoje chrapanie nie przeszkadzało
Spałeś najbliżej Kajmana, to usiałeś mieć wyjątkowo twardy sen. Mi kilka razy zdarzyło się obudzić, ale to żaden problem.
kajman pisze:No i z prowadzenia mafii także.
A jednak zostałeś dopuszczony do prowadzenia Mafii. No, no :wink:
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: Aro »

tadzio3 pisze:to usiałeś mieć wyjątkowo twardy sen
zmęczenie dawało znać trochę o sobie, więc może dlatego.
tadzio3 pisze:A jednak zostałeś dopuszczony do prowadzenia Mafii.
Policjant robił swoje, kurtyzana chętnie troszczyła się o dobre samopoczucie forowiczów, medyk w naszej służbie zdrowie też nie był z pierwszej łapanki i ze swojej roli wywiązywał się znakomicie (a przynajmniej się starał). No więc, nie było tak źle.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: LLucky »

No tak, ku3a może chwalić organizatora, bo wafli ryżowych dla niego było aż nadto, podczas gdy kajman nie dość, że nie dostał swojej zamówionej pizzy, to i o pieczywo musiał się dopominać - więc to raczej ja powinienem przepraszać. :mrgreen: No i ku3a wygrał klasyfikację konkursową, podczas gdy kajman wyjechał bez nagrody - ale spokojnie, co się odwlecze, to nie uciecze, a co ma wisieć, nie utonie: nagroda leży bezpiecznie u mnie na przechowaniu.
Ale czy Ty, kajmanie, wiedziałeś, że na stole leży Twoja nagroda i mimo to jej zapomniałeś, czy nie wziąłeś, bo nie wiedziałeś, że dostałeś nagrodę?

I donoszę, że odezwał się tsch, który (jak się okazuje) też miał nieprzespane noce, albowiem pracował nad swoimi pracami zaliczeniowymi w sesji poprawkowej. Z tego powodu nie mógł do nas dołączyć, ale mam nadzieję, że na temat swojego wyboru do ABG Listy wypowie się w stosownym wątku. No i liczę na to, że na następnym zlocie będzie osobiście, jak obiecuje.

P.S. Chyba jednak przesadziłem z tym zamawianiem pogody - w radiu mówią, że będzie coraz cieplej. :? :wink:
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: kajman »

Wiedziałem, nawet oglądałem, ale potem okazało się, że niewiele zostało to odjazdu pociągu z dobrą przesiadką w Wawie i zacząłem się bardzo spieszyć no i zapomniałem.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: tadzio3 »

A ja dziękuję za naklejkę Trójki. Wczoraj przekazała mi ją Marta (Atram). :)
Chociaż zdaje mi się, że zapodziałem gdzieś różowe trójkowe Uszka.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: TomaszBr »

Witam wszystkich :D
Na zlocie gra w Mafię cieszyła się niemałym zainteresowaniem - więc może ktoś będzie chętny. Na forum Sebastos propozycja gry w Mafię przez internet padła już dość dawno, ale teraz jest realna szansa rozpoczęcia rozgrywki - potrzebujemy jedynie jeszcze kilkoro uczestników ;) Zdaję sobie sprawę, że gra internetowa będzie zupełnie inna niż na żywo - ale może właśnie dlatego warto by spróbować? Zapraszam w imieniu Mistrza Gry, czyli Lemmy'ego :D ---> KLIK!
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: neon.ka »

kajman pisze:a z przed&po sporo osób było niezadowolonych. No i z prowadzenia mafii także.
Co do pierwszego, to chyba tak nie bylo, tylko zostalo wyrazone zapotrzebowanie na piosenki z wczesniejszego okresu Listy.
A co do drugiego, to ja zdecydowanie preferuje Ciebie jako gracza. :-) :mrgreen: [swoja droga ciekawe, czy gdyby nie Twoja pomylka, to ostatecznie wygralaby mafia, czy miasto...]
LLucky pisze:P.S. Chyba jednak przesadziłem z tym zamawianiem pogody - w radiu mówią, że będzie coraz cieplej. :? :wink:
I cale szczescie - uwielbiam polska zlota jesien... Moze tak byc do konca listopada. :-)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: LLucky »

W czasie zlotu padło pytanie, jaką część przygotowanych przeze mnie kalamburów zdążyliśmy wykorzystać. Sprawdziłem i wygląda na to, że niecałą połowę: zostało jeszcze 240 tytułów, więc chyba jeszcze na kolejny zlot starczy.

A przy okazji chciałem napisać, że w tym razem pierwsze miejsce mojej prywatnej klasyfikacji najtrafniej pokazanych tytułów zajęli "Metalowcy" w wykonaniu falcoeagle. :lol:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: Martyr »

Jak już mowa o kalamburach, ja na tym zlocie wciągnęłam sie bardziej w tą zabawę. Totalnie wkręciłam sie w samym środku nocy. :) Ale niektóre tytuły były jednak nie do pokazania.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: tadzio3 »

A właśnie, czy piosenki z tej listy losowej były jakoś dobierane pod kątem kalamburów, czy to były przypadkowe tytuły?
LLucky pisze: A przy okazji chciałem napisać, że w tym razem pierwsze miejsce mojej prywatnej klasyfikacji najtrafniej pokazanych tytułów zajęli "Metalowcy" w wykonaniu falcoeagle. :lol:
Tego nie widziałem, ale już sobie wyobrażam jak to mogło być pokazane ;-)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: LLucky »

tadzio3 pisze:A właśnie, czy piosenki z tej listy losowej były jakoś dobierane pod kątem kalamburów, czy to były przypadkowe tytuły?
Były dobierane.
A dokładniej rzecz ujmując były dobierane pod kątem jak największej trudności. ;) :D
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: tadzio3 »

A to dało się zauważyć :mrgreen:
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: neon.ka »

JaceK wrzucił już moje zdjęcia ze zlotu, więc zapraszam do galerii: http://jacek.uci.agh.edu.pl/lp3/zloty/zlot18/
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XVIII Zlot Forum - 3-5 października 2014 r.

Post autor: konwicki1980 »

Fajne zdjęcie Martyr z The Prodigy w rękach. :wink:
ODPOWIEDZ