mycharts.pl - strona nie działa

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: Yacy »

mam nadzieję, że mogę tu zamieścić krótkie ogłoszenie dotyczące zaprzyjaźnionego Forum http://www.mycharts.pl

Chciałbym wszystkich zaniepokojonych uspokoić!
Strona jest w tej chwili niedostępna, ale dzisiaj powinna ruszyć. Po prostu nie została w terminie wniesiona opłata!!! Ale Admin już to zrobił i trzeba poczekać na odblokowanie strony!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: tadzio3 »

Uff, całe szczęscie :)
Awatar użytkownika
PaTToN
Posty: 3069
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Kruszwica

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: PaTToN »

Dzięki za info bo już się bałem :D
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: Yacy »

Tylko, ze niestety ciągle cisza na stronie... Obawiam sie, że Konrad był zbytnim optymistą i może jednak potrwać zanim strona wróci :-( Wiadomo zablokowanie to chwila, odblokowanie - nie zawsze...
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: Gary »

Mam nadzieję, że dane zostały zapisane, bo jak nie to koniec. :know:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: tadzio3 »

Nawet nie chce o tym myśleć
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: mateusz15 »

Wydaje mi się, że niewpłacenie opłaty nie powoduje wyczyszczenia serwisu, wiele już takich przypadków widziałem :wink:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: abd3mz »

"już" jest.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: tadzio3 »

I ponownie nie działa. Wiadomo co się dzieje?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: Miszon »

Nie wiadomo.
A konkretniej, o:

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/konrad14/domains/mycharts.pl/public_html/forum/cache/board_config.php on line 2

To mówi wszystko ;-) .
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: abd3mz »

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: Yacy »

niestety z Konradem nie mogę się skontaktować. a tylko on może coś poradzić ... trzeba czekać.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: Yacy »

ciągle nie ma odzewu ze strony Konrada... :-(
kajman
Posty: 64224
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: kajman »

I trzeba się zastanowić co dalej, bo tak fatalnie funkcjonująca strona zniechęca.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: tadzio3 »

Racja. Nie do przyjęcia jest tak długo trwajaca awaria, a tym bardziej brak reakcji admina :evil:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: Miszon »

Dlatego mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieli stronę forum radiowego, niezależną od mycharts :-) (no, z innych powodów tym bardziej).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: Yacy »

Miszon pisze:Dlatego mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieli stronę forum radiowego, niezależną od mycharts :-) (no, z innych powodów tym bardziej).
no ale Ty piszesz o częsci osób, które nadają swoje audycje. A kajmanowi i tadziowi3 chodziło o forum dla układających listy...
Mnie ta sytuacja już nawet nie dziwi... Konrad pewnie ma prawo do nie bycia w necie przez dwa dni... Ale to że nikt inny nie ma takiego dostępu, aby reagować w takich sytuacjach jest dla mnie nie do przyjęcia. I to na pewno jest ostatnia taka sytuacja! Ja od początku jak "mianował" mnie Juniorem chciałem mieć takie możliwości, ale niestety nie mam! Jak pojawi się w necie i coś z tym zrobi, to MUSI umożliwić innej/ym osobie/om możliwość reakcji w takim przypadku. Jeśli nie to
kajman pisze:I trzeba się zastanowić co dalej, bo tak fatalnie funkcjonująca strona zniechęca.
...

EDIT: ja prawdopodobnie do jutra do po-lp3 nie będę w necie... ciekawe czy Konrad się odezwie do tego czasu...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: tadzio3 »

Yacy pisze:no ale Ty piszesz o częsci osób, które nadają swoje audycje. A kajmanowi i tadziowi3 chodziło o forum dla układających listy...
Mi chodzi i o to i o to. Bo w czwartek zarówno listy swojej listy nie mogłem wrzucić, jak i paly listy ostatnij audycji, oraz poczytania komentarzy.
Yacy pisze:Jak pojawi się w necie i coś z tym zrobi, to MUSI umożliwić innej/ym osobie/om możliwość reakcji w takim przypadku.
Racja! Trzeba o to masowo poprosić. Wcześniej myślałem, że masz takie same prawa jak Konrad, ale się myliłem, co mnie zdziwiło, że wciąż osoba, która na forum wchodzi raz na jakiś czas ma jako jedyna pełne prawa do naprawy forum.
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: michal91d »

dzisiaj sobota - Konrad ma w zwyczaju układać swoją listę w soboty - więc jest nadzieja, że jeszcze dzisiaj coś się zmieni
ale zgadzam się - musi być druga osoba o uprawnieniach admina
kajman
Posty: 64224
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: kajman »

Yacy pisze:1. Konrad pewnie ma prawo do nie bycia w necie przez dwa dni...
2. Ale to że nikt inny nie ma takiego dostępu, aby reagować w takich sytuacjach jest dla mnie nie do przyjęcia.
3. I to na pewno jest ostatnia taka sytuacja! Ja od początku jak "mianował" mnie Juniorem chciałem mieć takie możliwości, ale niestety nie mam! Jak pojawi się w necie i coś z tym zrobi, to MUSI umożliwić innej/ym osobie/om możliwość reakcji w takim przypadku. Jeśli nie to
kajman pisze:I trzeba się zastanowić co dalej, bo tak fatalnie funkcjonująca strona zniechęca.
1. Oczywiście, że ma prawo, ale to nie zmienia tego, że taka sytuacja jak ponad 49 godzin niedziałania forum nie powinno mieć miejsca.
2. A ja mogę przyjąć, jeżeli mamy inne formy kontaktu z Adminem, który w tym momencie znajduje dojście do netu i naprawia sytuację.
3. Obyś się nie mylił, ja jednak mam wrażenie, że nadal się nic nie zmieni.
tadzio3 pisze:1. Racja! Trzeba o to masowo poprosić. Wcześniej myślałem, że masz takie same prawa jak Konrad, ale się myliłem,
2. co mnie zdziwiło, że wciąż osoba, która na forum wchodzi raz na jakiś czas ma jako jedyna pełne prawa do naprawy forum.
1. Sorry, ale ile razy już masowo sugerowaliśmy mu współfinansowanie forum. Może nieco mniej masowo, ale sporą grupą także pisaliśmy o sposobach postępowania z abd3mzem. No i masowe reakcje zupełnie nic nie zmieniły.
2. W sumie to on założył to forum, to ma jednak pełne prawa. Tylko że mi (i nie tylko mi) coraz mniej podoba się to, w jaki sposób z tych praw korzysta.
michal91d pisze:1. dzisiaj sobota - Konrad ma w zwyczaju układać swoją listę w soboty - więc jest nadzieja, że jeszcze dzisiaj coś się zmieni
2. ale zgadzam się - musi być druga osoba o uprawnieniach admina
1. Czasami robi to później. A gdyby forum padło w niedzielę (a nie w czwartek między 0.30 a 8.00) to też mielibyśmy czas do soboty?
2. Teoretycznie je ma, ale w praktyce wygląda to, jak czytam, inaczej. Ale i to nie wystarczy, bo wygląda na to, że z forum pod względem technicznym jest kiepsko i tutaj potrzeba jakiś poważniejszych zmian. Ostatecznie jakaś część forumowiczów miała problemy z wchodzeniem (co jakiś czas) także przed awarią.
Nie oszukujmy się - jeżeli nie zostaną podjęte jakieś radykalne decyzje (a w to raczej nie wierzę), to może być źle.
Uważam, że powinno powstać coś takiego, co byłoby przynajmniej po części awaryjnym forum (po części, bo chciałbym przy okazji upiec jeszcze jedną pieczeń z soi (jestem wegetarianinem :wink: )).
Powstaje forum, na które będą wrzucane listy przebojów poszczególnych osób:
1. bezpośrednio przez te osoby
2. przez "opiekunów tego forum" po uzgodnieniu tego z twórcą listy. To jest ta druga pieczeń, bo chciałbym, żeby tam pojawiły się także listy osób, które na mycharts nie postują.
Listy będą wrzucane w wątkach tygodniowych, a nie autorskich czyli wszystkie listy z jednego tygodnia zostaną zgromadzone w jednym wątku.
Jedynymi dopuszczalnymi komentarzami będą komentarze autorskie twórców list. Inne komentarze będą zamieszczone w miejscach macierzystych (mycharts, radioastrolog, blogi).
Będzie tworzone podsumowanie forumowe wszystkich list (najlepiej wg zasad obowiązujących na Forumowej na mychartsie).
Za zgodą twórców list będzie stworzony wątek z linkami do macierzystych list.
Forum będzie miało w sumie pełnić rolę informacyjną o jak największej ilości list tworzonych przez różne osoby.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: ku3a »

michal91d pisze:dzisiaj sobota - Konrad ma w zwyczaju układać swoją listę w soboty - więc jest nadzieja, że jeszcze dzisiaj coś się zmieni
nadzieja matką forowiczów mycharts,..
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: michal91d »

w końcu...
kajman
Posty: 64224
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: kajman »

michal91d pisze:w końcu...
...do następnej awarii.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: Gary »

Ja bym radził raczej stronę internetową stworzyć, a nie forum. Na stronę int. chętnie wyrażę zgodę na publikowanie.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: mycharts.pl - strona nie działa

Post autor: tadzio3 »

Gary pisze:Ja bym radził raczej stronę internetową stworzyć, a nie forum. Na stronę int. chętnie wyrażę zgodę na publikowanie.
A to też jest niezła myśl. Tylko kto by podjął się stworzenia jej, bo ja to nie mam takiej zdolności
ODPOWIEDZ